czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 26 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 2380

Rotuz wygrywa w Hecznarowicach i umacnia się na 2. miejscu w tabeli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj

Rotuz przyjechał do Hecznarowic skoncentrowany na zagraniu dobrego spotkania i faktycznie ten plan udało się zrealizować. Tym samym jeśli ekipa z Bronowa nie zaliczy kilku wpadek, to już teraz można prognozować zajęcie 2. miejsca na koniec sezonu w tabeli Klasy A Podokręgu Bielsko-Biała.

Reklama

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów


Mimo, że wynik okazały, to jednak gospodarze nie ułatwiali przyjezdnym zdobywania goli. Rotuz kontrolował grę i tej kontroli nie stracił nawet na moment. Dobre spotkanie zaliczył Klaudiusz Mencnarowski, który był zabójczo skuteczny, dzięki czemu zdobył dwie bramki. Jedną bramkę dołożył w końcówce Feruga. Wszystkie bramki padały po zagraniach Skęczka.

Był to mecz bez większej historii, jednak bardzo cenny w kontekście utrzymania formy i umocnieniu się na pozycji wicelidera.

Już w najbliższą sobotę w Bronowie o godz. 17.00 Rotuz zmierzy się z Żarem Międzybrodzie.

LKS Sokół Hecznarowice vs UKS Rotuz Bronów 0:3 (0:1)
28′ 80′ Mencnarowski K.
90′ Feruga

Sokół: Tlałka S., Kasprzyk (82′ Merta J.), Mynarski M., Tlałka D., Ryłko (78′ Pająk), Swarzyński, Janik, Czylok, Merta A., Tykhonovych, Brzeźniak

Rotuz: Krysta, Mencnarowski J., Bieńko, Zarychta, Dzida, Wronka (65′ Szczelina A.), Pisarek (70′ Cyroń), Feruga, Mencnarowski K. (82′ Banet), Skęczek, Zieliński (86′ Bialik)

mp / czecho.pl

źródło: Rotuz Bronów

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

UKS Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj