Wiadomości

  • 27 kwietnia 2022
  • 28 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 1392

Ograniczenia w kursowaniu autobusów PKM i MZK w Majówkę

Zbliża się długi weekend majowy, a co za tym idzie - ograniczenia w kursowaniu autobusów. Komunikaty w tej sprawie wydały PKM Czechowice-Dziedzice oraz MZK Bielsko-Biała, które w naszym mieście obsługuje linię nr 50.

autobus
Autobus PKM linii nr VII · fot. czecho.pl


Jak poinformowało PKM Czechowice-Dziedzice, 1 oraz 3 maja jego autobusy będą kursować według rozkładu jak w dni świąteczne. Z kolei w poniedziałek, 2 maja pojazdy czechowickiego przewoźnika będą kursować według rozkładu feryjnego. W tym dniu nie będą kursowały autobusy linii 1s oraz pozostałe kursy oznaczone literą "S" na liniach nr 2, 3, 4, 5 i VII. Autobus linii nr 8 będzie kursował zgodnie z rozkładem jazdy.

Komunikat w sprawie kursowania autobusów MZK Bielsko-Biała w Majówkę wydał Wydział Komunikacji bielskiego Urzędu Miejskiego. 1 oraz 3 maja autobusy MZK będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele. Z kolei w poniedziałek, 2 maja pojazdy bielskiego przewoźnika będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w dni robocze.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.