Reklama

Wiadomości

  • 30 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 1171

Będą pracować krócej. 2 maja ograniczenia w obsłudze klientów ZUS

Za nami:

W poniedziałek, 2 maja sale obsługi klientów w placówkach ZUS oraz Centrum Obsługi Telefonicznej będą czynne do godz.15.00. Bez ograniczeń można załatwiać sprawy w ZUS przez internet za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych.

Będą pracować krócej. 2 maja ograniczenia w obsłudze klientów ZUS
Będą pracować krócej. 2 maja ograniczenia w obsłudze klientów ZUS · fot. ZUS


- Zachęcamy do załatwiania swoich spraw w ZUS bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS. Jest ona dostępna niezależnie od godzin pracy urzędu w dni robocze, czy też w weekendy. Klient ma dostęp do PUE przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę - informuje Beata Kopczyńska, regionalna rzecznik prasowa ZUS województwa śląskiego.

Osoby zainteresowane sprawami związanymi z Polskim Bonem Turystycznym mogą korzystać z infolinii pod nr tel. 22 11 22 111 - we wszystkie dni tygodnia w godzinach 7.00-20.00. Natomiast w sprawie świadczeń rodzinnych dla obywateli Ukrainy można dzwonić pod nr tel. 22 444 02 55 - w dni robocze (pn.-pt.) w godzinach 8.00 -18.00.

mp / czecho.pl

źródło: ZUS

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.