Reklama

Wiadomości

  • 28 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 1933

Ulotki o wykonaniu przyłączenia kanalizacyjnego. Komunikat PIM

W rejonie m.in. ul. Olszyna, Rzecznej, Rolnej i Włókienniczej w Czechowicach-Dziedzicach firma zewnętrzna umieszcza w skrzynkach pocztowych informację o możliwości wcześniejszego wykonania przyłącza kanalizacyjnego. Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej informuje i podkreśla - "to nie są ulotki dostarczane przez nasze Przedsiębiorstwo!".

Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej, pim, kanalizacja
Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


- W tym rejonie prowadzone są przez nas uzgodnienia terenowe w celu określenia warunków przyłączenia nieruchomości do kanalizacji sanitarnej. Uzyskanie warunków przyłączenia jest darmowe. Bez wcześniejszego uzyskania warunków nie można przystąpić do budowy przyłącza kanalizacji sanitarnej - poinformowało czechowickie PIM w komunikacie.

- Równocześnie przypominamy, że możliwość pozyskania dofinansowania z Gminy Czechowice-Dziedzice do budowy przyłącza kanalizacji sanitarnej istnieje jedynie w wypadku realizowania budowy przyłącza przez Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o - dodała spółka, która przypomniała także, że ulotki pozostawiane przez przedsiębiorstwo posiadają logo PIM.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.