Reklama

Wiadomości

  • 4 maja 2022
  • 16 maja 2022
  • wyświetleń: 18543

[WIDEO, FOTO] Po dwuletniej przerwie powrócił piknik Ligota Folk

Mieszkańcy Ligoty oraz ich goście bawili się w minioną sobotę na Pikniku Sołeckim "Ligota Folk". Podzielona na dwie części impreza, która po spowodowanej pandemią koronawirusa dwuletniej przerwie powróciła do kalendarza wydarzeń organizowanych w gminie Czechowice-Dziedzice, odbywała się na stadionie przy ulicy Woleńskiej w Ligocie oraz na terenie obok remizy Ochotniczej Straży Pożarnej.Z okazji niedawnego święta św. Floriana, patrona strażaków, podczas sobotniej imprezy wręczono medale i odznaczenia członkom jednostki z Ligoty. Odbyło się także ślubowanie nowych członków wstępujących do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Ligota.

Po dwuletniej przerwie powrócił piknik Ligota Folk - 14.05.2022 · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Słowa podziękowania i najwyższego uznania za poświęcenie w służbie i stałą gotowość do niesienia pomocy przekazali: druh Maciej Kołoczek - zastępca burmistrza Czechowic-Dziedzic, Bartłomiej Fajfer - wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach oraz druh Stanisław Nycz - Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.