czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 10 maja 2022
  • 22 maja 2022
  • wyświetleń: 2398

Koncert muzyki chrześcijańskiej w MDK. Dochód na rzecz uchodźców

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

W niedzielę, 22 maja w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się Charytatywny Koncert Muzyki Chrześcijańskiej pod tytułem "Inny Los". Podczas koncertu zostaną zebrane środki, które w całości zostaną przekazane do rozdysponowania przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czechowicach-Dziedzicach na rzecz uchodźców wojennych z Ukrainy, którzy przebywają na terenie naszej gminy.

Koncert muzyki chrześcijańskiej w MDK. Dochód na rzecz uchodźców
Koncert muzyki chrześcijańskiej w MDK. Dochód na rzecz uchodźców · fot. Pixabay


Podczas koncertu będziemy mieć możliwość wsłuchania się w muzykę chrześcijańską w wykonaniu Grażyny Szambelan, Magdaleny Malisz, Joanny Zbierskiej i Mario Jarib Diaz. Dodatkowym akcentem podczas koncertu będzie występ śpiewaczki z Ukrainy Anastasii Dediukhiny. Koncert został objęty honorowym patronatem burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta. Organizatorem koncertu jest Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w Czechowicach-Dziedzicach.

Organizatorzy mają nadzieję, że środki zebrane podczas koncertu przyniosą korzyść i pomoc osobom, które musiały opuścić swoje miejsce zamieszkania, być może straciły wszystko, co miały, oraz, że sam koncert przyniesie uczestnikom pokrzepienie i wleje do serca pokój tak bardzo potrzebny nam wszystkim w tym niespokojnym świecie.

Wstęp wolny.

Koncert muzyki chrześcijańskiej w MDK. Dochód na rzecz uchodźców
Koncert muzyki chrześcijańskiej w MDK. Dochód na rzecz uchodźców · fot. Materiały organizatora

mp / czecho.pl
źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Solidarni z Ukrainą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Solidarni z Ukrainą" podaj