Wiadomości

  • 11 maja 2022
  • 15 maja 2022
  • wyświetleń: 5041

Fatalny stan pomieszczeń budynku SM. Jest odpowiedź burmistrza

Powracamy do sprawy interpelacji radnej Magdaleny Kubik w sprawie stanu pomieszczeń wewnątrz budynku czechowickiej straży miejskiej. Jak zwracała uwagę w swoim piśmie skierowanym do burmistrza - ich stan jest fatalny.

straż miejsk
Fatalny stan pomieszczeń budynku SM. Jest odpowiedź burmistrza · fot. czecho.pl


Przypomnijmy, jak informowaliśmy w tym artykule, do burmistrza Czechowic-Dziedzic trafiła interpelacja radnej Magdaleny Kubik w sprawie stanu pomieszczeń wewnątrz budynku czechowickiej straży miejskiej. Radna zwróciła uwagę, że jest on fatalny.

- Siedziba straży miejskiej to nie tylko miejsce pracy naszych mieszkańców, ale także ważny punkt na mapie bezpieczeństwa miasta. Z usług straży miejskiej korzysta wielu mieszkańców, a wchodząc do budynku napotykają na przykry widok - dodała członkini czechowickiej Rady Miejskiej, która zwróciła się do burmistrza miasta z prośbą o rozeznanie sytuacji i "podjęcie w miarę możliwości szybkich działań, które poprawiłyby estetykę pomieszczeń".

W odpowiedzi burmistrz Marian Błachut poinformował, że przekazał sprawę do komendanta czechowickiej straży miejskiej z prośbą o przeprowadzenie analizy kosztów remontu pomieszczeń podległej komendantowi jednostki. - Po otrzymaniu tych danych rozpatrzę możliwość zabezpieczenia środków finansowych na ten cel w tegorocznym budżecie gminy - dodał samorządowiec.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.