Wiadomości

  • 17 maja 2022
  • wyświetleń: 1034

Jaki naszyjnik z kamieni naturalnych wybrać?

Materiał partnera:

Naszyjnik z kamieni naturalnych to stały trend we współczesnej modzie. Otaczają się nimi kobiety na całym świecie. Można nosić go z ulubionym złotym łańcuszkiem, srebrnym sekretnikiem lub solo. Taka ozdoba uzupełnia niejeden look i dodaje animuszu. Więc jeśli wciąż nie posiadasz w szkatułce ulubionego naszyjnika z kamieni szlachetnych, koniecznie przeczytaj ten artykuł i wybierz amulet, który stanie się darem dla ciała oraz ducha.

Linkhouse


Naszyjniki z kamieni naturalnychWybierając swój naszyjnik z kamieni naturalnych można kierować się jego kolorem, blaskiem lub skumulowaną w nim mocą. Bo każdy kryształ pochodzenia naturalnego dobroczynnie oddziałuje na każdego posiadacza. Dla przykładu naszyjnik z pereł pozytywnie wpłynie na samoocenę i pomoże w rozwoju zawodowym - nie bez powodu otaczały się nim najbardziej wpływowe kobiety. Naszyjnik z topazem doda pewności siebie i otworzy na czerpanie z życia. Jego delikatna, niebieska barwa sprawdzi się w niejednej stylizacji. Naszyjnik z naturalnych kamieni księżycowych będzie pozytywnie oddziaływał na kobiece hormony oraz pomoże w odnalezieniu równowagi. Ten biały kamień w świetle słonecznym mieni się fioletowo-niebieskimi refleksami, dzięki czemu jest idealną ozdobą na wiosnę oraz lato. Pamiętaj, że warto otaczać się amuletami, które poza urokiem, dodają pewności siebie i animuszu.

Naszyjniki z kamieni szlachetnych - jaki kolor wybrać?Jeśli jesteś blondynkom o niebieskich oczach postaw na naszyjnik z pereł lub kamieni księżycowych. Ich jasna i wielowymiarowa barwa będzie idealnie pasować do koloru Twojej skóry. Brunetkom o ciemnych oczach polecamy połyskujące labradoryty lub bordowe granaty. Blask tych kamieni będzie podkreślał oliwkowy kolor skóry. Kobietom o rudym odcieniu włosów proponujemy naszyjnik z agatów indyjskich. Ich zielonkawa barwa będzie fenomenalnie komponować się z delikatnym odcieniem skóry.

Gdzie kupić naszyjniki z kamieni naturalnych?Naszyjniki z kamieni naturalnych można kupić zarówno u pobliskiego jubilera, jak i w sklepach internetowych oferujących biżuterię. Wartą polecenia jest marka BEMOON, która tworzy naszyjniki z kamieni szlachetnych w oparciu o rzemieślnicze wartości. Marka wybiera wyłącznie kamienie najwyższej jakości z legalnych źródeł, nawleka je na wytrzymałą żyłkę i uzupełnia ozdobę srebrnym łańcuszkiem z możliwością regulacji długości. Tak wykonana ozdoba towarzyszy i dodaje blasku latami.

Więcej informacji na stronie sklepu internetowego BEMOON.