Reklama

Wiadomości

  • 21 maja 2022
  • wyświetleń: 3070

[FOTO] Na pomoc Ukrainie. Wystawa w MDK i licytacje w internecie

W Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach można oglądać wystawę prac ofiarowanych przez artystów z naszego miasta oraz okolic, które trafiły na aukcje na rzecz Ukrainy. Organizatorem akcji jest Fundacja ICAD.

Wystawa prac przeznaczonych na rzecz Ukrainy w czechowickim MDK - 19.05.2022 · fot. mp / czecho.pl


Prace artystów z Czechowic-Dziedzic, Bielska-Białej i okolic można oglądać w galerii czechowickiego Miejskiego Domu Kultury od czwartku, 19 maja. Wśród nich są plakaty nagradzanej artystki Joanny Burnat, która przekazała najwięcej prac, a także obrazy, rękodzieło, płytę zespołu Besides pod tytułem "Bystanders" z autografami członków zespołu. Wystawę można oglądać w galerii MDK w godzinach otwarcia kina Świt. Wstęp wolny.

Wszystkie dzieła zostały przeznaczone na aukcje na rzecz Ukrainy. Udział w nich można wziąć na oficjalnym profilu na Facebooku Fundacji ICAD - tutaj. Dochód zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów dalszych transportów humanitarnych do Ukrainy oraz wsparcie psychologiczne i prawne poszkodowanych.

Licytacje trwają 5 dni od wystawienia fantu i kończą się zawsze o godz. 23:59. W ogłoszeniu zawsze będzie zamieszczona data rozpoczęcia i końca licytacji Np. licytacja wystawiona w dniu 10.05 kończy się 15.05 o godzinie 23:59. Jeśli nie znajdą się chętni do licytacji to po jej zakończeniu zostanie ona odnowiona. Minimalne podbicie oferty wynosi 5 zł. Po zakończeniu licytacji administrator oznacza osobę, która wygrała licytacje. Następnie Kupujący w ciągu 24h jest zobowiązany do wpłaty wylicytowanej kwoty wraz z umieszczeniem swojego IMIENIA, NAZWISKA i nazwę wylicytowanego produktu we wpłacie wyłącznie na skarbonkę, która dostępna jest tutaj. Przedmioty zostana dostarczone do zwycięzców poprzez odbiór osobisty lub wysyłkę.- Bardzo dziękujemy artystom za wszystkie przekazane prace. Wystawa jest piękna i ciekawa. Każdy może znaleźć tam coś dla siebie - od rzemieślniczych pereł - jak stalowo-drewaniana lampa, po nagradzane na konkursach plakaty. Serdecznie zapraszamy też do aukcji na naszym profilu na Facebooku. Wszystkie prace będzie można kupić, a całość zebranych środków zostanie przeznaczona na pomoc Ukrainie - powiedziała portalowi czecho.pl Edyta Tyc, przewodnicząca zarządu Fundacji ICAD.

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Solidarni z Ukrainą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Solidarni z Ukrainą" podaj