Wiadomości

  • 22 maja 2022
  • 2 lipca 2022
  • wyświetleń: 20233

[FOTO] Pojedynek o tytuł Super Dzieciaka okiem fotoreportera

Za nami kolejna stacja autorskiego projektu Elżbiety Zarębskiej "Pociąg do Stacji Forma". Tym razem z najmłodszymi oraz dla najmłodszych w piątek, 24 czerwca w Parku Szwajcarska Dolina odbyła się kolejna edycja "Pojedynku o tytuł Super Dzieciaka". Patronat honorowy nad wydarzeniem objął burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut. Pojedynek odbył się w ramach Pikniku na Powitanie Lata. Zobaczcie zdjęcia!

Pojedynek o tytuł Super Dzieciaka okiem Fotoreportera - 24.06.2022 · fot. Ryszard Żoczek


W imprezie udział wzięło 320 dzieciaków gotowych na nowe wyzwania.

Najmłodsi mogli spróbować swoich sił w strefie Kick Boxingu oraz GO Jump Parku, który przygotował dla małych zawodników wiele niespodzianek. Zwyciężczyni Lena Kuzka zdobyła tytuł Mistrza Szkoły Kadetów i możliwość startu w finałowym pojedynku, w którym minimalną różnicą uplasowała się na 2. pozycji. W strefie Bob Budowniczy dzieci nie tylko budowały swoje konstrukcje, ale wygrywały cenne nagrody. Tutaj tytuł Mistrza Boba Budowniczego zdobył Antoni Tyrka.

- Ze strefy smaku w tak duży upał ciężko było wyciągnąć nasze dzieciaki, ale mistrz mógł być tylko jeden - został nim Wiktor Strauch. Konkurencja zbiorowego skakania na skakance również przyciągnęła wielu śmiałków. W tegorocznej edycji konkurencję wygrała Natalia Kostrzewska (2,60) która tym samym mogła wystartować w finałowym pojedynku o Tytuł Super Dzieciaka i wygrała udział w Wakacyjnych Warsztatach Super Dzieciaków organizowanych przez Klub Sportowy Strong Life - relacjonuje Elżbieta Zarębska.

Pojedynek o tytuł "Super Dzieciaka 2022" - 24.06.2022 · fot. Ryszard Żoczek


"Super Dzieciakiem 2022" został Antoni Tyrka, który w finałowej konkurencji celnego rzutu z tyrolki wykazał się największą trafnością. Antoni otrzymał także Puchar Burmistrza.

Imprezie towarzyszyły niesamowite emocje i wspaniała zabawa, rozlosowane zostały cenne nagrody i atrakcyjne prezenty. - Dziękuje wszystkim małym sportowcom, tancerzom, budowniczym, gimnastykom oraz akrobatom, czyli Małym Bohaterom, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji imprezy, podczas której jej uczestnicy nie tylko dobrze się bawili, ale pomagali również Emilce, na której leczenie i rehabilitację prowadzona była zbiórka - mówi E. Zarębska.

- Za pomoc w organizacji tegorocznej imprezy pragnę podziękować: Stowarzyszeniu Kick-Boxingu Beskid Dragon, PSB Mrówka- Cyroń Czechowice-Dziedzice, Parkowi Trampolin Go Jump, OSP "Czechowice" w Czechowicach-Dziedzicach, MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach oraz Gminie Czechowice-Dziedzice. Do zobaczenia za rok! - podsumowuje Elżbieta Zarębska.

ar, mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.