Wiadomości

  • 24 maja 2022
  • wyświetleń: 1544

Gmina Czechowice-Dziedzice z oficjalnym profilem na Facebooku

Gmina Czechowice-Dziedzice uruchomiła swój oficjalny profil na Facebooku. Znajduje się na nim między innymi możliwość kontaktu za pośrednictwem wiadomości prywatnych. - Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwości - zapewnia czechowicki magistrat.

Gmina Czechowice-Dziedzice z oficjalnym profilem na Facebooku
Gmina Czechowice-Dziedzice z oficjalnym profilem na Facebooku · fot. Facebook / Gmina Czechowice-Dziedzice


- Na profilu Gminy Czechowice-Dziedzice będziemy zamieszczać najważniejsze informacje z życia gminy, a także zapowiedzi i relacje z organizowanych przez Urząd Miejski wydarzeń i imprez. Nie zabraknie również ciekawostek związanych z miastem i sołectwami - informuje czechowicki Urząd Miejski.

- Zależy nam na ciekawej formie przekazu informacji, dlatego będziemy stawiać na materiały multimedialne: filmy, fotogalerie i grafiki. Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem wiadomości prywatnych. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwości - dodaje magistrat.

Warto dodać, że od kilku lat swój oficjalny profil na Facebooku posiada także burmistrz Czechowic-Dziedzic, Marian Błachut - profil dostępny jest tutaj.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.