Wiadomości

  • 27 maja 2022
  • wyświetleń: 6040

Zniszczył element infrastruktury nowego parku. Interweniowała SM

W sobotę, 21 maja tuż przed północą dyżurny czechowickiej straży miejskiej skierował patrol do parku przy ulicy Królowej Jadwigi w Czechowicach-Dziedzicach. Obserwator monitoringu miejskiego zauważył, że w parku doszło do niszczenia mienia publicznego - młody mężczyzna miał przypalać zapalniczką elementy trampoliny znajdującej się na małym placu zabaw.

Zniszczył element infrastruktury nowego parku. Interweniowała SM
Zniszczył element infrastruktury nowego parku. Interweniowała SM · fot. Straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach


- Gdy na miejscu pojawili się strażnicy, grupa czterech osób rozbiegła się. Dyżurny przekazał patrolowi rysopis sprawcy, który po krótkiej chwili został ujęty przez funkcjonariuszy na ulicy Agrestowej. Mężczyzna dopuścił się w parku również dwóch innych wykroczeń - spożywania alkoholu w miejscu objętym zakazem oraz zanieczyścił miejsce publiczne oddając mocz na placu zabaw - relacjonuje straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach.

- Nie pozostało to niezauważone przez obserwatora i sprawca został ukarany surowym mandatem karnym. Jednakże za niszczenie mienia mężczyzna odpowie najprawdopodobniej przed sądem w zależności od wartości szkody. Całe zajście zostało zarejestrowane, a nagranie zabezpieczone do dalszych czynności służbowych - dodaje czechowicka straż miejska.

mp / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Parafia św. Barbary" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Parafia św. Barbary

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Parafia św. Barbary" podaj