czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 listopada 2007
  • wyświetleń: 1455

Zatrzymano sprawców rozboju

Czechowiccy policjanci zatrzymali czterech mieszkańców Kielc w wieku od 18-25 lat oraz 16-letniego bielszczanina, którzy podejrzewani są o dokonanie rozboju.

Reklama

Kielczanie przyjechali w odwiedziny do 16-letniego mieszkańca Bielska-Białej. Podczas spotkania, w nocy z piątku na sobotę na ulicy Krakowskiej w Bestwinie bez powodu zaatakowali 16-letniego mieszkańca tej miejscowości. Pobili go i skradli należący do niego telefon komórkowy. Pokrzywdzony doznał na szczęście niegroźnych obrażeń ciała. O zdarzeniu zaalarmował Policję. Funkcjonariusze szybko zatrzymali sprawców. Byli on nietrzeźwi, przewieziono ich do policyjnego aresztu. 16-latek trafił do Policyjnej Izby Dziecka. Odzyskano też skradzione przez nich mienie, które zwrócono właścicielowi.

Za przestępstwo, którego dopuścili się zatrzymani może im grozić kara nawet 12 lat pozbawienia wolności. Wczoraj Sąd Rejonowy w Pszczynie aresztował jednego z zatrzymanych - 25-letniego Piotra P. na okres trzech miesięcy. Sprawca ten był już karany za podobne przestępstwa. 16-latek będzie świadkiem w tej sprawie.

KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.