Reklama

Wiadomości

  • 31 maja 2022
  • 1 czerwca 2022
  • wyświetleń: 15257

[WIDEO, FOTO] W naszym mieście otwarto nowe biuro poselsko-senatorskie

We wtorek, 31 maja w Czechowicach-Dziedzicach otwarto nowe biuro poselsko-senatorskie posłanki Mirosławy Nykiel oraz senator Agnieszki Gorgoń-Komor. Gościem uroczystości był Borys Budka, przewodniczący Klubu Parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej, który spotkał się także z mieszkańcami naszego miasta.

W naszym mieście otwarto nowe biuro poselsko-senatorskie - 31.05.2022 · fot. Facebook / Luko_Art


Jak informuje Beata Łukowicz, przewodnicząca PO w powiecie bielskim, biuro zostało stworzone "wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom mieszkańców powiatu bielskiego". Powstało ono w Czechowicach-Dziedzicach przy placu Wolności 2A.

Otwarcie biura odbyło się we wtorek, 31 maja. Gościem specjalnym wydarzenia był Borys Budka. Po uroczystości odbyło się otwarte spotkanie z mieszkańcami z udziałem przewodniczącego Klubu Parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej oraz przewodniczącego regionu śląskiego PO Wojciecha Saługi.

Loading...


- Struktury Platformy Obywatelskiej w powiecie bielskim odbudowały się i stale rosną, dzięki działaniom przewodniczącej Beaty Łukowicz. Już ponad 30 osób w tym powiecie chce z nami zmieniać Polskę na lepsze. A jest co zmieniać: ceny benzyny rosnące najszybciej w Unii Europejskiej, czechowickie aktywa Lotosu sprzedane w niepewne ręce, 13,9% inflacji czy niewydolna służba zdrowia po pandemii. To dzisiaj zajmuje Polaków, i to w tych tematach Platforma Obywatelska jest najbardziej aktywna, i proponuje rozwiązania, które poprawią życie Polakom - napisała w mediach społecznościowych posłanka Mirosława Nykiel.

- Otwarcie biura i spotkanie otwarte z Borysem Budką i Wojciechem Saługą to jedno z #1000Spotkań, które parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej odbędą w czerwcu. W przeciwieństwie do PiS-u i Jarosława Kaczyńskiego otoczonego kordonem ochroniarzy, my wychodzimy do ludzi, rozmawiamy z nimi i chcemy znać ich problemy i pomysły - dodała posłanka.

Terminy dyżurów będą publikowane na profilu Platforma Obywatelska powiatu bielskiego - śląskie na Facebooku.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.