Reklama

Wiadomości

  • 31 maja 2022
  • wyświetleń: 7102

[WIDEO] Nowy asfalt na kolejnych ulicach. To odtworzenia nawierzchni

Postępują prace odtworzeniowe dróg po budowie kanalizacji sanitarnej i modernizacji sieci wodociągowych na terenie gminy Czechowice-Dziedzice. W ostatnich dniach drogowcy rozpoczęli roboty na trzech ulicach.W ostatnim czasie na długości około 150 metrów wyasfaltowana została ulica Fryderyka Chopina. Drogowcy przygotowują się teraz do położenia nawierzchni bitumicznej na ulicy Chałupniczej od skrzyżowania z ulicą Chopina w kierunku ulicy Stawowej. Nowa nawierzchnia asfaltowa pojawiła się na około 800-metrowym odcinku ulicy Zawiłej.

- W części naszego miasta trwają prace związane z dalszą rozbudową sieci kanalizacji sanitarnej oraz modernizacją istniejących sieci wodociągowych. Z nimi związane są konieczne prace odtworzeniowe nawierzchni dróg. Zakres projektu realizowanego wspólnie przez Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji oraz gminę Czechowice-Dziedzice jest bardzo duży, a podzielone na kontrakty przedsięwzięcie dotyczy w sumie 87 ulic - przypomina czechowicki Urząd Miejski.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.