czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 listopada 2007
  • wyświetleń: 4003

Uliczny Bieg Niepodległości - wyniki

Prezentujemy klasyfikację biegów przełajowych oraz XVI ulicznego Biegu Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach z okazji święta narodowego 11 listopada.

BIEGI PRZEŁAJOWE

SZKOŁY PODSTAWOWE

DZIEWCZĘTA KLASY 1 ROCZNIK 2000

1. Mazur Aleksandra SP 4 1 20 pkt
2. Bierska Aleksandra SP 7 2 19

CHŁOPCY KLASY 2 ROCZNIK 2000

1. Hebda Krystian SP 3 1 20
2. Tonderski Bartosz SP 7 2 19
3. Kasprzyk Jakub SP 3 3 18

DZIEWCZĘTA KLASY 2 ROCZNIK 1999

1. Kwaśniak Oliwia SP 3 1 20
2. Skwira Łucja SP 3 2 19
3. Maślanka Natalia SP 3 3 18

CHŁOPCY KLASY 2 ROCZNIK 1999

1. Danielczyk Adrian SP 2 1 20
2. Szary Karol SP 3 2 19
3. Zosół Tymoteusz SP 7 3 18

DZIEWCZĘTA KLASY 3 ROCZNIK 1998

1. Głupczyk Karolina SP 3 1 20
2. Tota Patrycja SP 7 2 19
3. Jonkisz Klaudia SP 7 3 18

CHŁOPCY KLASY 3 ROCZNIK 1998

1. Korzeniowski Piotr SP 4 1 20
2. Rataj Kamil SP 3 2 19
3. Bajer Łukasz SP 3 3 18

DZIEWCZETA KLASY 4 ROCZNIK 1997

1. Swiętek Marianna SP 3 1 20
2. Gola Angelika SP 4 2 19
3. Połcik Joanna SP 2 3 18

CHŁOPCY KLASY 4 ROCZNIK 1997

1. Mrowiec Mateusz SP 5 1 20
2. Szypuła Sebastian SP 4 2 19
3. Waluś Kamil SP 3 3 18

DZIEWCZĘTA KLASY 5 ROCZNIK 1996

1. Dopierała Julia SP 4 1 20
2. Seniow Stefania SP 7 2 19
3. Nikiel Marcelina SP 4 3 18

CHŁOPCY KLASY 5 ROCZNIK 1996

1. Świętek Paweł SP 3 1 20
2. Kozioł Paweł SP 5 2 19
3. Ledwoch Marek SP 5 3 18


DZIEWCZĘTA KLASY 6 ROCZNIK 1995

1. Pazur Angelika SP 5 1 20
2. Kopko Katarzyna SP 4 2 19
3. Przemyk Kamila SP 4 3 18

CHŁOPCY KLASY 6 ROCZNIK 1995

1. Kajstura Krzysztof SP 3 1 20
2. Banet Jakub SP Zabrzeg 2 19
3. Adamus Michał SP 2 3 18

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA SZKÓŁ

1. SZKOŁA PODSTAWOWA nr 3 – 518 punktów
2. SZKOŁA PODSTAWOWA nr 4 – 466 punktów
3. SZKOŁA PODSTAWOWA nr 7 – 435 punktów
4. SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 – 225 punktów
5. SZKOŁA PODSTAWOWA nr 5 – 151 punktów


XVI ULICZNY BIEG NIEPODLEGLOŚCI

A. KOBIETY

1 25 Kucharska Ewa 1981 13:07:2
2 21 Nabielec Magdalena 1991 LO B-B 13:34:6
3 38 Berger Bernadetta 1998 15:19:4

B. MĘŻCZYŹNI
1 26 Baczyński Wojciech 1981 10:54:9
2 12 Jarczok Miłosz 1989 ZSTiL 11:10:7
3 2 Wardas Łukasz 1990 ZSEEiM B_B 11:25:1

KLASYFIKACJA W GRUPACH
A. DZIEWCZĘTA-GIMNAZJA

1 43 Jonkisz Kinga 1994 GM 2 15:23:0 20
2 40 Kretschmer Paulina 1994 GM 2 16:23:0 19
3 37 Kieloch Kornelia 1994 GM 2 16:34:7 18

B.CHŁOPCY – GIMNAZJA

1 5 Durkalec Marcin 1993 GM 1 12:32:9 20
2 1 Londzin Marcin 1992 GM 2 15:55:9 19
3 20 Rakoszek Swen 1993 13:46:4 18

C. DZIEWCZĘTA – SZKOŁY PONAD GIMNAZJALNE

1 21 Nabielec Magdalena 1991 LO B-B 13:34::6 20
2 18 Chrzanowska Agata 1991 15:25:6 19
3 11 Figołuszka Katarzyna 1990 ZSTiL 15:57:9 18

D.CHŁOPCY – SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

1 12 Jarczok Miłosz 1989 ZSTiL 11:10:7 20
2 2 Wardas Łukasz 1990 ZSEEiM B-B 11:25:1 19
3 15 Szymończyk Paweł 1989 11:38:2 18

F.MĘŻCZYŹNI 1988-1963

1 26 Baczyński Wojciech 1981 10:54:9 20
2 6 Szoen Krzysztof 1988 PSZ Bieruń 13:08:4 19
3 44 Jonkisz Adam 1966 17:39:7 18

G.KOBIETY 1962 I STARSZE

1 10 Hudyka Gabriela 1956 19:58:9 20

H. MĘŻCZYŹNI 1962 I STARSI

1 24 Skiba Krzysztof 1960 11:57:4 20
2 17 Płaza Andrzej 1958 13:05:8 19
3 9 Misiewicz Jerzy 1962 15:10:8 18

KLASYFIKACJA SZKÓŁ XVI ULICZNEGO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI

GIMNAZJA

1 GM 2 165
2 ZS ZABRZEG 59
3 GM 1 36
4 GM 3 17
5 GM GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ 15

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

1 ZSTiL 107
2 ZSEEiM BIELSKO-BIAŁA 48
3 LO BIELSKO-BIAŁA 20
4 PSZ BIERUŃ 19
5 LO ANDRYCHÓW 12

---------------------------------------

W roku bieżącym Uliczny Bieg Niepodległości odbędzie się 10 listopada w sobotę. Zmiana ta jest ukłonem w stronę prośby dziekana i proboszczów parafii dekanatu czechowickiego, odnośnie zaniechania organizowania Ulicznego Biegu Niepodległości w czasie, gdy wierni udają się na niedzielne msze święte. Organizatorzy biegu zmienili także nieco charakter biegu i cześć zawodów sportowych (dla dzieci ze szkół podstawowych) zostanie przeprowadzona na stadionie MOSiR. Bieg główny rozpocznie się przy cieniu Pomnika Wolności przy ul. Kolejowej.

Organizatorem Biegu Niepodległości jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach oraz Burmistrz Czechowic-Dziedzic. Celem imprezy sportowej jest uświetnienie uroczystości narodowego Święta Niepodległości oraz popularyzacja masowych biegów ulicznych wśród mieszkańców naszego miasta i okolic. Zainteresowanych biegiem prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem XVI Ulicznego Biegu Niepodległości, przygotowanym przez MOSiR.


TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW
10.11.2007r PLAC WOLNOŚCI CZECHOWICE - DZIEDZICE GODZ. 10.00
ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW - WERYFIKACJA ORAZ DODATKOWE ZAPISY OD GODZ. 8.30 DO 9.45 UL. KOLEJOWA- PARKING PKP

SPOSÓB PRZEPROWADZENIA BIEGU:
OTWARTY BIEG ULICZNY ZE WSPÓLNEGO STARTU NA DYSTANSIE OK.4000m. START UL.KOLEJOWA NA WYSOKOŚCI DWORCA PKP, BIEGNIEMY W KIERUNKU ŚLĄSKIEJ FABRYKI KABLI, PĘTLĄ PRZEZ UL. MŁYŃSKĄ DO UL. LEGIONÓW W KIERUNKU BIELSKA-BIAŁEJ DO MOSiR UL ŁUKOWA DO BRAMY STADIONU, DALEJ BIEŻNIĄ OK. 300m DO METY.BIEGNIEMY PRAWĄ STRONĄ JEZDNI.

UCZESTNICTWO:
W BIEGU MOGĄ BRAĆ UDZIAŁ WSZYSCY CHĘTNI LEGITYMUJĄCY SIĘ DOBRYM STANEM ZDROWIA I POSIADAJĄCY ZAŚWIADCZENIE LEKARSKIE STWIERDZAJĄCE ZDOLNOŚĆ DO BIEGANIA LUB WŁASNORĘCZNE OŚWIADCZENIE O BRAKU PRZECIWSKAZAŃ DO UCZESTNICZENIA W ZAWODACH NATOMIAST DZIECI I MŁODZIEŻ DO LAT 18 PISEMNĄ ZGODĘ RODZICÓW LUB OPIEKUNÓW NA UDZIAŁ W ZAWODACH. KAŻDY UCZESTNIK MA OBOWIĄZEK ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM BIEGU.

KATEGORIE WIEKOWE:
1. DZIEWCZĘTA 1994 – 1993 – 1992 (GIMNAZJA)
2. CHŁOPCY 1994 – 1993 – 1992 (GIMNAZJA)
3. DZIEWCZĘTA 1991 – 1989 (SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE)
4. CHŁOPCY 1991 - 1989 (SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE)
5. KOBIETY 1988 - 1963
6. MĘŻCZYŹNI 1988 – 1963
7. KOBIETY 1962 i starsze
8. MĘŻCZYŹNI 1962 i starsi

BIEGI DLA DZIECI ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ZOSTANĄ ROZEGRANE NA STADIONIE MOSIR ZARAZ PO ZAKOŃCZENIU BIEGU ULICZNEGO, CZYLI OK. GODZ. 10.30. W KOLEJNOŚCI:
1. DZIEWCZĘTA KLAS 1-3
2. CHŁOPCY KLAS 1-3
3. DZIEWCZĘTA KLAS 4-6
4.CHŁOPCY KLAS 4-6
NAGRADZANYCH BĘDZIE PIERWSZYCH 6 OSÓB Z POSZCZEGÓLNYCH KLAS:
1-3 MEDALE
1-6 DYPLOMY

ZAPISY:
ZGŁOSZENIA ZBIOROWE PROSIMY DOSTARCZAĆ POD ADRES MOSiR,
43-502 CZECHOWICE- DZ. UL. LEGIONÓW 145, FAX 0-32 2152706
e-mail: mosir@czechowice-dziedzice.pl do dnia 07.11.2007.
W DNIU ZAWODÓW WERYFIKACJA I DODATKOWE ZAPISY OD GODZ. 8.30 – 9.45 W MIEJSCU STARTU CZECHOWICE – DZ. UL KOLEJOWA- PARKING – BIURO ZAWODÓW

WPISOWE:
WYSOKOŚĆ WPISOWEGO:
- MŁODZIEŻ SZKOLNA ORAZ CZŁONKOWIE TKKF ZA OKAZANIEM LEGITYMACJI 3zł.
- NIE ZRZESZENI W TKKF –
- MIESZKAŃCY MIASTA I GMINY CZECHOWICE – DZIEDZICE BEZPŁATNIE

NAGRODY:
W BIEGU GŁÓWNYM MIEJSCA 1-6 WŚRÓD KOBIET I MĘŻCZYZN NAGRODY RZECZOWE W KATEGORIACH WIEKOWYCH MIEJSCA 1-6 MEDALE I DYPLOMY. DRUŻYNOWO MIEJSCA 1-6 PUCHARY I DYPLOMY. WŚRÓD WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW BIEGU ROZLOSOWANE ZOSTANĄ UPOMINKI.

KLASYFIKACJA:
W BIEGU PROWADZONE BĘDĄ NASTĘPUJĄCE KLASYFIKACJE:
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA:

- KLASYFIKACJA GENERALNA BIEGU W KATEGORII KOBIET I MĘŻCZYZN,
- KLASYFIKACJA W KATEGORIACH WIEKOWYCH KOBIET I MĘŻCZYZN / 20 PKT ZA
I MIEJSCE,19 PKT. ZA II MIEJSCE ITD. AŻ DO I PKT. ZA XX MIEJSCE.
- KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, GIMNAZJALNYCH I ŚREDNICH

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
- KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA GORĄCY NAPÓJ.
- UCZESTNICY PRZYJEŻDŻAJĄ NA WŁASNY KOSZT.
- UCZESTNICY SĄ UBEZPIECZENI PRZEZ ORGANIZATORA.
- WE WSZYSTKICH SPRAWACH NIE OBJĘTYCH -REGULAMINEM
DECYZJE PODEJMUJE ORGANIZATOR I KOMISJA SĘDZIOWSKA.

UM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.