czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 14 listopada 2007
  • wyświetleń: 943

Podatki w firmie - sesja informacyjna

Izba Skarbowa w Katowicach oraz Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach od czerwca br. prowadzi cykl bezpłatnych sesji informacyjnych dla przedsiębiorców z 17 śląskich miast pod wspólnym tytułem „Podatki w Twojej Firmie”. Celem organizacji cyklu sesji jest prezentacja aktualności o tematyce podatkowej i zmian przepisów prawnych w tym zakresie.

Reklama

Prezentowane są również formy wsparcia oferowane przedsiębiorcom przez organizacje otoczenia biznesu – ze szczególnym uwzględnieniem bezpłatnych usług informacyjnych w sieci Punktów Konsultacyjnych. W trakcie spotkań Konsultanci Punktu przedstawiają także aktualności w dziedzinie dotacji unijnych dla firm.

W Czechowicach-Dziedzicach bezpłatna sesja odbędzie się 14 listopada 2007 r. w godz. 11.00 – 13.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego przy pl. Jana Pawła II 1. W spotkaniu uczestniczyć będzie Naczelnik Urzędu Skarbowego w Czechowicach-Dziedzicach oraz eksperci Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Patronat nad sesją objął burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut.

Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w sesji proszeni są o wypełnienie karty zgłoszenia znajdującej się na stronie www.rig.katowice.pl/default.aspx?docId=304&newsId=710&templId=5 target=_blank class=dodaj>Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach

Zgłoszenia można dokonać również pod numerem telefonu: 032 781-48-58. Termin nadsyłania zgłoszeń – do 12 listopada br. Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Program sesji:
• Aktualna problematyka podatkowa z uwzględnieniem najnowszych zmian w zakresie m.in. kontroli, interpretacji podatkowych i deklaracji elektronicznych,
• Krajowa Informacja Podatkowa jako źródło informacji dla przedsiębiorców,
• Usługi informacyjne, doradcze i szkoleniowe dla firm świadczone przez Ośrodki Krajowego Systemu Usług dla małych i Średnich Przedsiębiorstw na przykładzie Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach,
• Prezentacja sieci Punktów Konsultacyjnych,
• Aktualności w dziedzinie funduszy unijnych dla firm.

UM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.