Wiadomości

  • 5 czerwca 2022
  • 6 czerwca 2022
  • wyświetleń: 3053

Strażnicy miejscy ujęli kolejnego złodzieja. Skradł alkohol

Strażnicy miejscy z Czechowic-Dziedzic ujęli sprawcę kradzieży alkoholu z jednego ze sklepów w centrum naszego miasta. To kolejny złodziej ujęty przez czechowickich strażników - w ciągu dwóch tygodni funkcjonariusze ujęli kilku sprawców kradzieży, którzy odpowiedzą przed wymiarem sprawiedliwości.

straż miejska, radiowóz,
Strażnicy miejscy ujęli kolejnego złodzieja. Skradł alkohol · fot. Straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach


Do zdarzenia doszło w czwartek, 2 czerwca około godziny 18.30. Wtedy dyżurny straży miejskiej otrzymał zgłoszenie o kradzieży sklepowej przez nieznanego mężczyznę, który skradł alkohol i wybiegł ze sklepu znajdującego się przy ulicy Niepodległości.

- Pracownik sklepu opisał sprawcę oraz kierunek, w którym się udał. Na miejsce został skierowany patrol, który dokonał kontroli centrum miasta, poszukując złodzieja. Po pewnym czasie strażnicy zauważyli na ulicy Targowej mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi. Na widok patrolu wyrzucił on na trawnik butelkę wódki. Mężczyzna został ujęty i przewieziony do sklepu, gdzie został rozpoznany przez obsługę sklepu. Alkohol, który sprawca wyrzucił, okazał się tym skradzionym - relacjonuje straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach.

Na miejsce został wezwany patrol policji celem dalszych czynności. Po ich zakończeniu sprawca - 43-letni mieszkaniec Czechowic-Dziedzic, został przewieziony do Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym w Bielsku-Białej celem wytrzeźwienia.

ups, mp / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.