czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 czerwca 2022
  • wyświetleń: 826

Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę z Czechowic-Dziedzic na Jasną Górę

Czwartek, 23 czerwca będzie pierwszym dniem zapisów na tegoroczną Pieszą Pielgrzymkę z Czechowic-Dziedzic na Jasną Górę. Wydarzenie tradycyjnie odbędzie się w dniach od 7 do 11 sierpnia.

Pielgrzymi z Czechowic-Dziedzic dotarli na Jasną Górę - 11.08.2021
Pielgrzymi z Czechowic-Dziedzic dotarli na Jasną Górę - 11.08.2021 · fot. Biuro prasowej Jasnej Góry


- Zapisy uczestników zarówno na pielgrzymkę pieszą jak i autokarową na przywitanie pielgrzymów (11 sierpnia) odbędą się w salkach naszej parafii w następujących dniach: czwartek (23 czerwca), piątek (24 czerwca), w sobotę (25 czerwca) oraz dodatkowo w poniedziałek (01 sierpnia 2022) w godzinach od 17.00 do 19.00 - informuje parafia NMP Królowej Polski w Czechowicach-Dziedzicach.

- Pielgrzymi niepełnoletni zapisują się w obecności rodzica, który pisemnie poświadcza zgodę i wskazuje pełnoletniego opiekuna. Więcej informacji w punkcie zapisu, a także drogą mailową na adres pielgrzymki: pielgrzymka.czechowice.dziedzice@gmail.com - dodaje parafia.

Ruszają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę z Czechowic-Dziedzic na Jasną Górę
Ruszają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę z Czechowic-Dziedzic na Jasną Górę · fot. lesisko.katolik.bielsko.pl

mp / czecho.pl
źródło: www.lesisko.katolik.bielsko.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.