Wiadomości

 • 6 czerwca 2022
 • wyświetleń: 938

Prywatny Ośrodek Terapii Leczenia Uzależnień - profesjonalna pomoc dla każdego

Materiał partnera:

Chęć podjęcia leczenia jest niezwykle ważnym i jednocześnie najtrudniejszym krokiem ku nowemu życiu. I nie ma znaczenia, czy chodzi o uzależnienie od alkoholu, narkotyków, hazardu, czy też multimediów - każdy zasługuje na najwyższej jakości pomoc i wyjście z nałogu. To długi i złożony proces, wymagający nieustannego zaangażowania i poświęcenia, również najbliższych chorego. W prywatnym ośrodku leczenia uzależnień wszystko to pozostaje w zasięgu ręki.

Linkhouse


 • Prywatny ośrodek leczenia uzależnień i jego cechy.
 • Prywatny ośrodek terapii uzależnień - lokalizacja.
 • Szeroko pojęta terapia uzależnień.


W prywatnym ośrodku terapii uzależnień pacjenci otrzymują kompleksową opiekę. To indywidualne podejście, pełne oddanie i zrozumienie nękających ich chorób. Co jednak istotne, rozpoczęte leczenie poprzedza jeszcze trudniejsze zadanie, niejednokrotnie stojące po stronie rodziny chorego, czyli uświadomienie go o istocie problemu...

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień i jego cechyProfesjonalny ośrodek terapii uzależnień doskonale zdaje sobie sprawę, że w obecnym świecie bardzo szybko i łatwo można popaść w nałóg. Chory, przebywając w takim miejscu, znajduje się pod nieustanną opieką specjalistów - lekarzy i psychologów, którzy uświadamiają, że niemożliwym jest samodzielne poradzenie sobie z chorobą. Ponadto odwyk, np. leczenie alkoholizmu, to także detoks, czyli odtruwanie organizmu. Więcej o procesie przeczytamy: https://koninki.pl/leczenie-alkoholizmu.html.

Prywatny ośrodek terapii uzależnień - lokalizacjaOśrodek leczenia uzależnień
dba o kondycję psychiczną swoich pacjentów, ich odpoczynek i przygotowanie do ponownego życia w społeczeństwie. Naukowo zostało udowodnione, że rehabilitacja przebiega o wiele skuteczniej, jeśli człowiek ma bezpośredni kontakt z naturą. Prywatny ośrodek odwykowy ulokowany w środku lasu, otoczony górami i pięknymi krajobrazami jest miejscem wręcz idealnym. Przykładem tego jest Prywatny Ośrodek Terapii Leczenia Uzależnień Koninki.


Szeroko pojęta terapia uzależnieńRenomowany prywatny ośrodek leczenia uzależnień żadnego pacjenta nie pozostawi w potrzebie. Wysokiej jakości terapią obejmowane są między innymi osoby zmagające się z nałogiem alkoholowym, uzależnieniem od hazardu, seksu, gier komputerowych czy internetu. Nie mniej istotnym elementem jest leczenie narkomanii (o czym szerzej dowiemy się na stronie: https://koninki.pl/leczenie-narkomanii.html)- każdego roku problem ten dotyka coraz większą grupę ludzi.

Prywatny Ośrodek Terapii Leczenia Uzależnień Koninki
Ośrodek Koninki to profesjonalna i fachowa pomoc w leczeniu uzależnień od alkoholizmu, narkotyków, leków, hazardu, dopalaczy i wielu innych ryzykownych uzależnień.

Doskonale wiemy jaką trudnością jest przedstawienie alkoholikowi, narkomanowi czy hazardziście, że jego sytuacja jest bardzo poważna i wymaga profesjonalnego wsparcia.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło przygotować ofertę, która jest najlepiej jak to możliwe dopasowana do potrzeb osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych.

Leczenie uzależnień:
 • Leczenie alkoholizmu,
 • Leczenie narkomanii,
 • Leczenie lekomanii,
 • Leczenie uzależnienia od hazardu,
 • Leczenie uzależnienia od dopalaczy,
 • Leczenie uzależnienia od multimediów,
 • Leczenie uzależnienia - zakupoholizm,
 • Leczenie uzależnienia od nikotyny,
 • Leczenie nowych uzależnień.


Adres:
Poręba Wielka 480,
34-735 Niedźwiedź

Telefony:
+48 18 331 72 50, +48 533 724 499

Zapraszamy:
https://koninki.pl/