czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 7 czerwca 2022
  • wyświetleń: 12005

[FOTO] Zabrzeg, Ligota: wzdłuż linii kolejowej powstała nowa droga

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa węzła kolejowego "Czechowice-Dziedzice"" podaj

W Zabrzegu oraz w Ligocie, wzdłuż linii kolejowej, powstała nowa droga. Połączyła ona zabrzeską ulicę Korfantego z ul. Ochodzką.

Reklama

Nowa droga wzdłuż linii kolejowej w Zabrzegu i Ligocie - 6.06.2022 · fot. mp / czecho.pl; roba25


Układanie asfaltu na nowej drodze odbywało się w minionych dniach. Jak poinformował portal czecho.pl Krzysztof Jarczok, radny Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach, nowa droga ma charakter serwisowy i jest zarządzana przez spółkę PKP PLK. Trzeba podkreślić, że początki drogi są zastawione przez metalowe ogrodzenia konstrukcyjne.

W przyszłości droga prawdopodobnie zostanie udostępniona pieszym oraz rowerzystom - działania w tym temacie prowadzą władze naszego miasta.

Zamknięty przejazd pod wiaduktem na ul. Korfantego w Zabrzegu - 6.06.2022
Zamknięty przejazd pod wiaduktem na ul. Korfantego w Zabrzegu - 6.06.2022 · fot. mp / czecho.pl


Warto dodać, że od kilku dni zamknięty jest przejazd pod wiaduktem na ulicy Korfantego w Zabrzegu - nowy asfalt pojawić ma się tam do końca lipca. Z kolei wykonawca robót kładzie obecnie nowe warstwy bitumiczne pod wiaduktami na ulicy Ochodzkiej.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przebudowa węzła kolejowego "Czechowice-Dziedzice"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa węzła kolejowego "Czechowice-Dziedzice"" podaj