Wiadomości

  • 25 czerwca 2022
  • 26 czerwca 2022
  • wyświetleń: 27406

[FOTO] Śmiertelne potrącenie pieszego na DK-1

W sobotę, 25 czerwca około godziny 2.30 na drodze krajowej nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego przez samochód osobowy. Do zdarzenia doszło na pasie w kierunku na Katowice, na wysokości restauracji Czarda Grill.

Interwencja służb ratunkowych na drodze krajowej nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach - 25.06.2022 · fot. Nadesłane przez czytelnika / Paweł


Na miejsce wezwano wszystkie służby ratunkowe. Jak przekazano naszemu portalowi w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach, ofiarą jest 21-letni mężczyzna, który prawdopodobnie szedł środkiem drogi. W zdarzeniu brały udział 4 samochody.

Dokładne przyczyny zdarzenia ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora. Kierowcy musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami w ruchu - droga przez pewien czas była zablokowana. Kierowcy byli kierowani na objazdy.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.