Wiadomości

  • 28 czerwca 2022
  • wyświetleń: 2073

W biurze PO będzie można podpisać się pod projektem ustawy

Za nami:

W biurze poselsko-senatorskim Mirosławy Nykiel, posłanki na Sejm RP i Agnieszki Gorgoń-Komor, senator RP, można podpisać się i tym samym wesprzeć projekt obywatelski Ustawy o Zmianie Ustawy o Rencie Socjalnej. Można tam dostarczyć listy z kompletnymi podpisami.

podpis, pisanie
W biurze PO będzie można podpisać się pod projektem ustawy · fot. gov.pl


Obywatelski projekt ustawy o Zmianie Ustawy o Rencie Socjalnej przewiduje podwyższenie kwoty renty socjalnej dla Osób Niesamodzielnych, która obecnie 1 217, 98 zł netto, do kwoty minimalnego wynagrodzenia.

- Zbiórka podpisów wystartowała. Potrzebujemy 100 tysięcy podpisów, aby projekt mógł trafić do parlamentu. Każdy podpis ma ogromne znaczenie - mówią przedstawiciele Platformy Obywatelskiej.

Najbliższy dyżur, podczas którego będzie można złożyć podpis pod projektem, odbędzie się w środę, 29 czerwca w godzinach od 16.00 do 18.00. Będzie go pełnił Sekretarz Koła PO RP powiatu bielskiego David Paszek.

Biuro poselsko-senatorskie Mirosławy Nykiel, posłanki na Sejm RP i Agnieszki Gorgoń-Komor, senator RP znajduje się na placu Wolności 2A w Czechowicach-Dziedzicach. Jest ono dostosowane do obsługi osób z niepełnosprawnościami.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.