Wiadomości

  • 2 lipca 2022
  • 4 lipca 2022
  • wyświetleń: 4013

Oferta specjalna dla Honorowych Dawców Krwi w Kolejach Śląskich

Już wkrótce osoby posiadające legitymację "Honorowy Dawca Krwi - Zasłużony dla Zdrowia Narodu" będą mogły podróżować na podstawie specjalnie dla nich przygotowanej oferty. Będzie ona dotyczyć podróży pociągami Kolei Śląskich.

Dzień Bez Samochodu - w pociągach KŚ można otrzymać gadżety
Oferta specjalna dla Honorowych Dawców Krwi w Kolejach Śląskich · fot. Koleje Śląskie


N podstawie oferty od 1 lipca do 31 grudnia będzie można zakupić bilet sieciowy imienny dobowy za 1 zł lub sieciowy imienny miesięczny w cenie 10 zł uprawniający do nieograniczonej liczby przejazdów w pociągach Kolei Śląskich. Oferta obowiązuje na całym obszarze obsługiwanym przez Koleje Śląskie z wyłączeniem odcinka Trzebinia - Kraków oraz Sucha Beskidzka - Zakopane.

Oferta kierowana jest do osób posiadających legitymację "Honorowy Dawca Krwi - Zasłużony dla Zdrowia Narodu" (według wzoru określonego w załączniku do warunków taryfowych oferty specjalnej). Tytuł nadawany jest przez Ministra Zdrowia po oddaniu co najmniej 20 litrów pełnej krwi lub odpowiadającą tej objętości ilość innych jej składników.

- Członkowie zarządu Śląskiego Oddziału Okręgowego PCK od 2019 roku, a w szczególności Andrzej Kinasiewicz, prezes Śląskiego Oddziału Okręgowego PCK i Bogdan Ogrocki - dyrektor Śl. OO PCK czynili starania o przyznanie zniżki na bilety w Kolejach Śląskich i po trzech latach osiągnęliśmy bardzo wielki sukces, ponieważ bilety zostały przyznane naszym wspaniałym krwiodawcom. Po Kolejach Mazowieckich i Małopolskich, Zarząd Województwa Śląskiego postanowił także docenić bezinteresowne i honorowe oddawanie krwi przyznając zniżki dla krwiodawców - poinformował w mediach społecznościowych Śląski Oddział Okręgowy PCK.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.