czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 czerwca 2022
  • 4 lipca 2022
  • wyświetleń: 4706

[FOTO] Można już przejechać ostatnim odcinkiem ul. Barlickiego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa węzła kolejowego "Czechowice-Dziedzice"" podaj

Mieszkańcy mogą już przejechać przez ostatni odcinek ulicy Barlickiego w Czechowicach-Dziedzicach, od ul. Kraszewskiego do skrzyżowania z ul. Słowackiego. Droga została oddana do użytku w miniony wtorek, 28 czerwca.

Ostatni odcinek ulicy Barlickiego w Czechowicach-Dziedzicach - 29.06.2022 · fot. Facebook / Osiedle Tomaszówka


- Pragnę w tym miejscu przeprosić mieszkańców za uciążliwości związane z inwestycją przebudowy linii kolejowej prowadzonej przez firmę Budimex. W pierwotnej wersji termin realizacji inwestycji miał trwać 3 miesiące, jednak prace przeciągły się aż do 1 roku. Dziękuję mieszkańcom za wyrozumiałość i cierpliwość. Dziękuję także radnemu Krzysztofowi Jarczokowi i dyrektorowi firmy Budimex Robertowi Kaczorowi za pomoc i zaangażowanie przy realizacji tak trudnego zadania - napisał w mediach społecznościowych Janusz Uszok, przewodniczący Osiedla Tomaszówka.

Temat przejazdu przez ostatni odcinek ulicy Barlickiego w Czechowicach-Dziedzicach poruszaliśmy w artykule "Otwarcie przejazdu na ul. Barlickiego jeszcze pod koniec czerwca?".

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przebudowa węzła kolejowego "Czechowice-Dziedzice"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa węzła kolejowego "Czechowice-Dziedzice"" podaj