czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 czerwca 2022
  • wyświetleń: 3246

[WIDEO, FOTO] DPS Złota Jesień obchodzi 30-lecie istnienia

W 2022 roku Dom Pomocy Społecznej "Złota Jesień" obchodzi jubileusz 30-lecia działalności. Z tej okazji powstał wyjątkowy film opowiadający o działalności tej instytucji. Jego autorką jest Dorota Kaczor - na co dzień psychoterapeutka DPS Złota Jesień. Zapraszamy do obejrzenia filmu. 23 czerwca odbyła się uroczystość z udziałem mieszkańców DPS, personelu oraz zaproszonych gości.

Reklama

Uroczystość jubileuszu 30-lecia DPS "Złota Jesień" - 22.06.2022 · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Gminę reprezentowali na niej: zastępca burmistrza Maciej Kołoczek, sekretarz miasta Marek Gazda, skarbnik miasta Monika Środa oraz radni - zastępca przewodniczącego Komisji Budżetu i Finansów Janusz Uszok i przewodniczący Komisji Polityki Społecznej Wojciech Leśny.Uroczystość rozpoczęła msza św. odprawiona w kaplicy DPS Złota Jesień przez ks. Jerzego Ryłkę - proboszcza parafii pw. NMP Wspomożenia Wiernych. Po mszy odbyła się cześć oficjalna z prezentacją historii DPS; były wspólne podziękowania i gratulacje - dla dyrekcji, personelu i podopiecznych. Spotkanie zwieńczył okolicznościowy tort i piękny minirecital bielskiego trio instrumentalnego The ThreeX.

DPS jest jedną z nielicznych tego typu placówek prowadzonych i finansowanych przez gminę. Gratulujemy dyrektorkom DPS - Hannie Żołdak i Katarzynie Adamiec oraz całemu personelowi efektów pracy i dającej się odczuć domowej atmosfery tego miejsca.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.