Wiadomości

  • 4 lipca 2022
  • wyświetleń: 631

SINUM - innowacyjny system do zarządzania Twoim domem firmy TECH Sterowniki

Materiał partnera:

Wygoda, bezpieczeństwo, komfort, oszczędności - to zaledwie kilka z wielu zalet, które daje montaż inteligentnych instalacji w domowym zaciszu. Firma TECH Sterowniki, znana do tej pory przede wszystkim z urządzeń do sterowania ogrzewaniem, właśnie wprowadza na rynek nowe, zaawansowane rozwiązanie. System SINUM pozwala na sterowanie nie tylko ogrzewaniem, ale też oświetleniem, markizami, roletami oraz zapewni bezpieczeństwo dzięki czujnikom dymu, zalania i jakości powietrza.

Ateneo


Smart home Sinum - cztery systemy w jednymTwoim marzeniem jest, by żyć wygodnie i bezpiecznie? Nowoczesne rozwiązanie smart home Sinum pomoże Ci w jego spełnieniu. Zadba o twój komfort, kiedy jesteś w domu i poza nim, ułatwi wykonywanie codziennych czynności i przyspieszy je, dając Ci pełną kontrolę nad tym, co dzieje się w pomieszczeniach. Ochroni Twój dom przed przypadkowym zalaniem, zadymieniem pomieszczeń, zadba o to, by w Twoim domu panowała optymalna temperatura.

W skład smart home Sinum wchodzą:
  • system sterowania ogrzewaniem - zatroszczy się o to, by we wnętrzach zawsze panowała idealna temperatura, bez względu na pogodę za oknem, porę dnia czy aktywność domowników.
  • system sterowania oświetleniem - dzięki niemu włączysz i wyłączysz oświetlenie zaledwie jednym przyciskiem lub w reakcji na ruch. System rozświetli przestrzeń, gdy tego potrzebujesz i wyłączy światło, gdy o tym zapomnisz.
  • czujniki dymu, zalania i jakości powietrza - zadbają o to, by w pomieszczeniach było bezpiecznie; ochronią je przed zalaniem, zareagują, gdy w pomieszczeniu pojawi się dym, zadbają o to, żebyś oddychał czystym powietrzem.
  • system sterowania roletami i markizami - pozwoli szybko podnieść lub opuścić rolety lub markizy w razie potrzeb, by zapewnić w pomieszczeniach prywatność oraz komfort termiczny.