Wiadomości

  • 16 lipca 2022
  • 18 lipca 2022
  • wyświetleń: 2678

Kupujesz bilet PKM w aplikacji mobilnej? Lepiej unikaj tych błędów

Coraz więcej osób decyduje się na zakup biletów na przejazd autobusami PKM Czechowice-Dziedzice w aplikacjach mobilnych SkyCash, Płatności mobilne mPay, zbiletem.pl, moBiLET. Jednak nadal wielu pasażerów popełnia błędy, które narażają ich na mandat za jazdę bez biletu w wysokości 400 złotych.

PKM: coraz większa popularność biletów kupowanych w aplikacjach
Kupujesz bilet PKM w aplikacji mobilnej? Lepiej unikaj tych błędów · fot. PKM Czechowice-Dziedzice


- Przypominamy, że zakupu biletu w aplikacji mobilnej dokonujemy przed wejściem do autobusu lub niezwłocznie po wejściu do niego. To bardzo ważne, w przeciwnym wypadku narażają się Państwo na nieprzyjemności mogące skutkować wystawieniem opłaty dodatkowej za jazdę bez biletu w wysokości 400 zł - poinformował PKM Czechowice-Dziedzice.

- Pamiętajcie, że bilety są ważne jedynie na telefonie, z którego zostały zakupione. W czasie kontroli nie są honorowane bilety przesyłane w formie Print Screenu, zdjęcia biletów, bilety zakupione przez osoby trzecie - dodał czechowicki przewoźnik.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.