Wiadomości

  • 26 lipca 2022
  • wyświetleń: 624

Najpopularniejsze konta na polskim Instagramie

Materiał partnera:

W dzisiejszych czasach Internet odgrywa bardzo ważną rolę w życiu każdego człowieka. Szczególnie jeśli chodzi o różnego rodzaju portale społecznościowe. To dzięki nim możemy komunikować się z rodziną, znajomymi i wstawić ciekawe zdjęcia z naszego życia. Do takiego najpopularniejszego portalu zdecydowanie można zaliczyć Instagram.

Silesia


Niniejszy artykuł ma za zadanie, przedstawić wszystko, co wiemy na temat tego portalu społecznościowego. Można będzie się dowiedzieć między innymi, w jaki sposób zdobyć więcej lików i followersów. Zatem, jeśli ktoś chce zaistnieć na Instagramie, a nie wie, jak to zrobić, to zdecydowanie warto, aby zapoznał się z treścią tekstu. Być może znajdzie w nim wiele ciekawych i inspirujących informacji, które będzie mógł później wykorzystać w praktyce.

Najpopularniejsze konta na Instagramie w 2022 roku

Jeśli chodzi o to, kto zarabia najwięcej pieniędzy i jest najbardziej popularny na Instagramie w Polsce, to zdecydowanie możemy zaliczyć do nich takie osoby jak:

1. Robert Lewandowski - to jeden z najlepszych piłkarzy w naszym kraju. Na swoim koncie ma prawie 27 milionów obserwujących. To naprawdę imponujący i jednocześnie najwyższy wynik.

2. Anna Lewandowska - czyli żona Roberta Lewandowskiego. Na swoim profilu pokazuje, jak zdrowo jeść i ćwiczyć. Na jej koncie są ponad 4 miliony obserwujących.

3. Caroline Derpienski - to polska modelka i influencerka, której konto śledzi aż 3 miliony 400 tysięcy obserwujących.

4. Veronica Bielik - to bardzo znana influencerka, która z zawodu jest prawnikiem. Na swoim profilu pokazuje pracę nad ciałem. Udało jej się zebrać 3.4 miliona obserwujących na swoim koncie.

5. Kamila Smogulecka szerzej znana jako Zusje - znana ze swojej nietuzinkowej urody oraz z wzięcia udziału w teledysku do piosenki Donatana i Cleo - My Słowianie. Jest również zawodniczką federacji MMA. Jej konto obserwuje 3.5 miliona osób.

6. Karol "Friz" Wiśniewski - to znany youtuber oraz twórca Ekipy. Na swoim instagramowym koncie ma 3.4 miliona obserwujących.

7. Wojciech Szczęsny - polski bramkarz, który występuje zarówno w polskiej reprezentacji, jak i we włoskim Juwentusie. Jego konto obserwuje ponad 3 miliony ludzi.

8. Weronika Sowa, czyli Wersow - to polska influencerka, posiadająca swój kanał na YouTube. Uwielbia modę, której się poświęca. Jej konto posiada aż 2 miliony 900 tysięcy obserwujących.

9. Marcin Dubiel - To także polski youtuber. Słynie z nagrywania ciekawych pranków. Jego konto na Instagramie ma ponad 2 miliony 400 tysięcy obserwujących.

10. Mateusz Trąbka jako trombabomba - To polski influencer i Youtuber. Na swoim koncie ma ponad 2 miliony obserwujących.

Jak zdobyć lajki i followers na Instagramie?Warto dodać na samym początku, że z tego typu portalu korzystają wszyscy, czy to, osoby prywatne, aktorzy, piosenkarki oraz oczywiście firmy działające w różnych branżach. Na Instagramie możemy umieścić zdjęcia, filmy lub inne rzeczy, które będą lajkowane przez innych użytkowników. Jednak co zrobić, aby mieć jeszcze większy zasięg postów i więcej obserwujących na Instagramie? Nie każdy wie, ale lajki są potrzebne, szczególnie jeśli chcemy odnieść sukces w świecie wirtualnym. Dużo ludzi nie wie, że na Instagramie można zarobić. Im więcej osób ogląda nasz profil tym, więcej pieniędzy dostajemy. Jednak, aby osiągać zyski, musimy pamiętać o publikowaniu sensownych, wartościowych, lub nawet sponsorowanych treści na swoim oficjalnym profilu. Jednak wiadomo, że z dnia na dzień nie da się zarobić i trzeba będzie poświęcić na to dość sporo swojego czasu. Warto także, aby nasze konto wyróżniało się na tle innych. Dlatego też co jakiś czas trzeba udoskonalać swojego konto na Instagramie. Chodzi między innymi o zmianę grafiki oraz publikowaną treść. Musi być ona naprawdę wartościowa i interesująca, jeśli chcemy przyciągać do siebie ludzi. Dobry marketing to podstawa do osiągania sukcesów. Jednak trzeba wykazać się dużą dozą cierpliwości i wytrwałości, a na pewno wszystko pójdzie tak, jak powinno.

Oprócz zdjęć na Instagramie można dodawać tam także różnego rodzaju filmiki na Instagram TV lub też nieco krótsze wideo, tzw. Instagram Reels. Warto mieć pomysł na siebie. To pokaże, że jesteśmy nie tylko ciągle aktywni w sieci, ale także wyróżni nas wśród innych kont i przedstawi nas jako bardziej atrakcyjnych. Jest jednak inny sposób na podbicie portalu. Jeśli sami nie mamy pomysłu i nie wiemy, jak się za to zabrać, to warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. To oni będą prowadzić nasz profil tak, aby zwiększyć jego popularność online. Można skorzystać także z botów, których rolą jest nic innego jak automatyczne wykonywanie różnych operacji typu obserwowanie innych użytkowników.

Kupowanie lajków i followersów na InstagramieTo jest także obecnie bardzo popularna forma na zdobycie dodatkowych obserwacji oraz instagram likes. Coraz więcej osób korzysta z tej opcji, gdyż jest w stu procentach legalna. W Internecie możemy znaleźć kilka stron internetowych, które oferują taką usługę, jednak chyba najpopularniejszymi są InstGrow, Kuplike i Polskielajki. To nie są drogie rzeczy. Ceny za zakup followersów wahają się od 6,99 zł do nawet 469 zł. Im więcej obserwujących, tym większa kwota do zapłaty. Możemy kupić od 50 do nawet 10 000 followersów. Podobnie wygląda sprawa z zakupem lajków. Tutaj najmniejsza opcja to 100 lajków za 7,99 zł. Jednak można zakupić nawet 10 000 lajków za jedyne 129 zł. Jak widać, kwoty nie są aż takie duże. Warto zatem z tego skorzystać, gdyż naprawdę mogą pomóc nam w odniesieniu sukcesu. Jeśli zatem ktoś chce zakupić usługę, to powinien wykonywać krok po kroku, co będzie tam napisane. Wystarczy czytać ze zrozumieniem, a wszystko będzie dobrze.