• 28 lipca 2022
  • wyświetleń: 4724

Czechowiczanin ze srebrem Pucharu Europy! Udany występ w Bukareszcie

Od wtorku, 26 lipca reprezentacja Polski w łucznictwie rywalizuje w zawodach Pucharu Europy w Bukareszcie. Środa była bardzo udana dla Polaków, w tym czechowiczanina Jakuba Bąka, który w mikście z Amelią Knopek zdobył srebrny medal w kategorii junior młodszy!

Czechowiczanin ze srebrem Pucharu Europy! Udany występ w Bukareszcie · fot. Polski Związek Łuczniczy

Jakub Bąk oraz Amelia Knopek pokazali bardzo dobrą dyspozycję już w drodze do finału. W 1/8 finału pokonali Rumunię 6:2, w ćwierćfinale Włochy 5:1, a w półfinale okazali się lepsi od Wielkiej Brytanii - 6:0.