Wiadomości

  • 30 lipca 2022
  • 1 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 3491

Pierwsza runda Pucharu Polski: dwie drużyny z gminy z awansem

W piątek, 29 lipca oraz w niedzielę, 31 lipca trzy drużyny z gminy Czechowice-Dziedzice rozegrały mecze w ramach 1. rundy Pucharu Polski Podokręgu Bielsko-Biała. Mowa o Rotuzie Bronów, LKS Sokół Zabrzeg oraz LKS Ligota Centrum.

piłka nożna, adidas, boisko, mrks
Pierwsza runda Pucharu Polski: dwie drużyny z gminy z awansem · fot. Pixabay


Rotuz Bronów wygrał swój piątkowy mecz z LKS Sokół Hecznarowice dzięki bramkom Adamczyka z rzutu karnego oraz Ferugi. Spotkanie, zakończone wynikiem 2:0 dla bronowian, dało Rotuzowi awans do kolejnej rundy.

Z rozgrywkami Pucharu Polski Podokręgu Bielsko-Biała pożegnał się LKS Sokół Zabrzeg. Na własnym stadionie Sokół został pokonany przez LKS Bestwina 1:3. Honorową bramkę dla Sokoła zdobył Łukasz Muras.

LKS Ligota Centrum wygrała 7:1 z LKS Zaporą Wapienica i zameldowała się w kolejnej rundzie Pucharu Polski Podokręgu Bielsko-Biała. Po dwa gole zanotowali Łukasz Czerpak i Mateusz Czerpak, a po jednym - Krystian Wojnar, Kacper Kacprzykowski oraz Mateusz Wajs.

W pierwszej rundzie Pucharu Polski Podokręgu Bielsko-Biała zagra jeszcze jedna drużyna z naszej gminy. W środę, 3 sierpnia o godzinie 18.00 MRKS Czechowice-Dziedzice zagra w Wilkowicach z tamtejszym GLKS.

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj