czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 31 lipca 2022
  • wyświetleń: 309

Najlepsze lady chłodnicze na rynku - wybierz urządzenie do Twojego sklepu

Materiał partnera:

Branża spożywcza nakłada określone, ścisłe normy i zasady na wszystkich producentów i dystrybutorów produktów spożywczych. Ich przestrzeganie jest konieczne głównie z dwóch względów. Po pierwsze, świeże produkty to ich bezpieczeństwo. To oznacza, że Twoi klienci mogą swobodnie spożywać konkretne artykuły spożywcze, bez obawy o zatrucia pokarmowe. Właściwie przechowywana żywność to również utrzymanie jej jakości, a co za tym idzie także tego, jak prezentuje się potencjalnym kupcom. Walory estetyczne są w sprzedaży bardzo istotne. Zachowanie wspomnianych zasad nie byłoby możliwe, gdyby nie gatunkowe i sprawdzone wyposażenie Twojego sklepu czy lokalu. W jego skład wchodzą lady chłodnicze, a te zagwarantować Ci może firma Bolarus, lider wśród producentów tego typu sprzętu.

Linkhouse


Niezawodne lady chłodnicze, które utrzymają swoją jakość przez lata


Specjaliści, którzy zajmują się produkcją i dystrybucją lad chłodniczych, w swojej ofercie posiadają również inne urządzenia, takie jak regały, lady chłodnicze, dystrybutory do lodów, urządzenia do napojów. Asortyment jest szeroki, a doświadczenie producentów pozwala na stworzenie dedykowanych rozwiązań. Przedstawiciele firmy podkreślają, jak ważne w ich pracy jest podążanie za innowacjami. Nowe technologie pozwalają na dłuższą pracę urządzeń w bardziej ergonomicznym podejściu. Oszczędzając energię, możesz chłodzić swoje produkty przez równie długi czas. Jakościowe witryny potrafią posłużyć w lokalach gastronomicznych przez długie lata. Ważne, aby zwrócić uwagę na ich prawidłową konserwację.


Wyeksponuj odpowiednio swój towar w ladach chłodniczych


Prawdą jest, że bardzo często kupujemy i jemy również oczami. To znaczy, że klienci decydują się na wybór danego produktu również ze względu na to, jak dana rzecz wygląda. W witrynach chłodniczych nie tylko odpowiednio przechowasz towar, ale też właściwie go wyeksponujesz. Dotyczy to zarówno mięsa, wędlin, nabiału, jak i wyrobów cukierniczych, tortów, ciast. Lady sklepowe pełnią więc kluczową rolę w cukierniach, piekarniach, świetnie sprawdzają się zarówno w lokalnych sklepach, jak i marketach. Szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym sprawia, że producenci tworzą co chwilę nowe rozwiązania.


Dopasuj urządzenie chłodnicze do swoich potrzeb


Ponieważ oferta lad chłodniczych jest szeroka, możesz wybrać dokładnie taki sprzęt, jaki spełni Twoje oczekiwania, wpasuje się w architekturę sklepu i wpisze się w posiadany przez Ciebie budżet. W zależności od tego, czy zależy Ci na dobrej ekspozycji towaru, czy lada będzie stała na zapleczu sklepu, możesz dobrać konkretne moduły. Wybór dotyczy również sposobu montażu agregatu — może on znajdować się wewnątrz lub po zewnętrznej stronie urządzenia.


Jeśli masz już na oku konkretny model, skontaktuj się z przedstawicielami firmy Bolarus, zapytaj o cenę produktu i wybierz najlepszą opcję do swojego lokalu.