czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 31 lipca 2022
  • wyświetleń: 361

Szeregówki Wrocław - wybierz swój dom w niedalekiej okolicy od centrum miasta

Materiał partnera:

Oczekiwania potencjalnych kupców nieruchomości mogą zmieniać się z roku na rok. Potrzeba mieszkania w dużym mieście potrafi szybko przerodzić się w chęć przeniesienia się na spokojną wieś. Duże miasto może na dłuższą metę męczyć, szczególnie tych, którzy cieszą się z możliwości przebywania blisko natury. W tym wszystkim znaleźć można złoty środek. Jednym z alternatywnych rozwiązań jest zakup szeregówki w pobliżu Wrocławia. Nowa inwestycja Brzoskwiniowe Południe poleca się wszystkim tym, którzy marzą o swojej przestrzeni na obrzeżach miasta, z własnym ogrodem i przywilejami korzystania codziennie z dóbr natury.

Linkhouse


Szukasz domu na sprzedaż? Postaw na szeregówki WrocławPrzemyślane projekty dewelopery zapewniają idealne miejsce do zamieszkania zarówno dla par, jak i całych rodzin. Metraż każdego domu szeregowego to powierzchnia 119,28 m2. Do swojej dyspozycji każdy właściciel posiada prywatny garaż, a dodatkowo miejsce postojowe. Przydomowy ogródek zachwyci wszystkich, którzy cenią sobie codzienny kontakt z przyrodą, możliwość wyjścia na poranną czy popołudniową kawę na taras. Lokalizacja domów świetnie spełnia zróżnicowane wymagania przyszłych mieszkańców. Jak to możliwe? Okolica, w jakiej postawione są domy, obfituje w piękną przyrodę, tereny zielone, gwarantując mieszkańcom odpowiednią prywatność. Brzoskwiniowe osiedle położone jest w Mokronosie, zlokalizowanym w odległości 20 minut od ścisłego centrum Wrocławia. To oznacza, że wcale nie musisz rezygnować z możliwości, jakie oferuje duże miasto, ponieważ krótkim czasie dostaniesz się do wrocławskiego rynku. Kameralne osiedle sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości, które zaprocentują na przyszłość. Możesz korzystać z pełni potencjału, jaki wynika z zakupu domu szeregowego.

Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w najbliższej okolicy szeregówekJeśli nie masz potrzeby korzystania z usług w samym Wrocławiu, wszystkie niezbędne punkty znajdziesz w pobliżu osiedla, na którym postawione są szeregówki. Apteki, przedszkole, szkoła, podstawowa opieka medyczna — inwestycja została postawiona w taki sposób, aby móc swobodnie i szybko dotrzeć do ważnych obiektów publicznych. Malownicze okolice Wrocławia zachęcają zarówno młodych mieszkańców, którzy dopiero planują swoją przyszłość, jak i tych, którzy chcą spędzić spokojne chwile na emeryturze. Przestronne domy, liczne udogodnienia — zakup domu szeregowego znacznie przeważa nad wyborem mieszkania w centrum Wrocławia czy rozpoczęcia budowy na kupionej działce budowlanej.

Poszukujesz swojego miejsca, w spokojnej okolicy, w której zamieszkasz razem z rodziną? Sprawdź dostępne szeregówki na osiedlu Brzoskwiniowe Południe. Bądź na bieżąco z ogłoszeniami publikowanymi przez dewelopera i ciesz się z nowego domu, w wyjątkowym miejscu. Przedstawiciele zapoznają Cię ze wszystkimi szczegółami odnośnie rezerwacji i zakupu domu w zabudowie szeregowej.