Wiadomości

  • 6 sierpnia 2022
  • 7 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 2968

[FOTO] Puchar Polski podokręgu bielskiego: MRKS - Podbeskidzie II

Przygodę z tegoroczną edycją rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu podokręgu bielskiego kontynuować będą piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice, którzy w spotkaniu II rundy pokonali 4:1 (2:1) na własnym stadionie rezerwy pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała!

Puchar Polski podokręgu bielskiego: MRKS - Podbeskidzie II
Puchar Polski podokręgu bielskiego: MRKS - Podbeskidzie II - 06.08.2022 · fot. MRKS Czechowice-Dziedzice


Dwie bramki dla gospodarzy sobotniej konfrontacji beskidzkich przedstawicieli IV ligi śląskiej (gr.II) zdobył Tomasz Dzida (17 min. i 84 min.), a po jednym trafieniu zanotowali Adam Matusz (38 min.) i Łukasz Szczurek (69 min.). Szersza relacja ze spotkania niebawem...

Już za tydzień, 13 sierpnia podopieczni trenera Wojciecha Białka zainaugurują ligowy sezon 2022/23 wyjazdowym pojedynkiem z Drzewiarzem Jasienica (godz. 13:00).

II runda Pucharu Polski (Podokręg Bielsko-Biała) - 06.08.2022r. /godz.11:00/

MRKS Czechowice-Dziedzice - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4:1 (2:1)

Bramki: 1:0 Dzida (17 min.), 2:0 Matusz (38 min.), 2:1 Abate (41 min.), 3:1 Szczurek (69 min.), 4:1 Dzida (84 min.)

MRKS: 1. Miłosz Szczyrba - 13. Bartłomiej Lorenc, 20. Szymon Kubica, 5. Wojciech Padło, 11. Damian Zajaczkowski (76′ 19. Marcin Mizia) - 18. Adam Zubrzycki (73′ 7. Jakub Raszka), 8. Paweł Kozioł, 4. Adam Matusz (66′ 17. Filip Gajda), 9. Łukasz Szczurek, 14. Tomasz Dzida, 10. Kamil Jonkisz (87′ 15. Patryk Mizera).

Trener: Wojciech Białek.

Podbeskidzie II: 40. Maksymilian Manikowski - 17. Jakub Tolasz, 18. Klaudiusz Sommer, 19. Michał Batelt, 22. Mateusz Wypych (52′ 10. Jan Borek), 5. Michał Willmann (46′ 20. Jakub Zaucha, 60′ 16. Bartosz Bieroński), 14. Dominik Frelek, 7. Maksymilian Nowak (3. 65′ Sebastian Turek), 8. Radosław Zając (75′ 4. Franciszek Liszka), 11. Patryk Czader, 9. Lionel Etoundi Abate.

Trener: Adrian Olecki.

  • Żółte kartki: Jonkisz (3′), Kubica (18′), Dzida (50′), Szczurek (76′) - Wypych (31′), Abate (74′)
  • Widzów: 80
  • Sędziował: Mateusz Długosz (KS Bielsko-Biała)


Zestaw par II rundy Pucharu Polski (podokręg Bielsko-Biała):

  • LKS Pionier Pisarzowice - BKS Stal Bielsko-Biała (06.08 - godz. 17:00)
  • LKS Ligota - LKS Bestwina (07.08 - godz. 17:30)
  • KS Bystra - GLKS II Wilkowice (09.08 - godz. 18:00)
  • LKS Zamek Grodziec - UKS Rotuz Bronów (09.08 - godz. 18:00)
  • LKS Pasjonat Dankowice - LKS Czaniec (09.08 - godz. 18:00)
  • BTS Rekord Bielsko-Biała i KS Spójnia Landek - wolny los

ar / czecho.pl

źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.