Wiadomości

  • 10 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 2856

Bronowisko - pyszne burgery i hot-dogi od Podbeskidzkiej Wołowiny

Artykuł sponsorowany:

Hej, hej wołowinożercy! Już 14 sierpnia zapraszamy wszystkich miłośników Podbeskidzkiej Wołowiny i burgerów na dożynki sołeckie w Bronowie (obok OSP).

Podbeskidzkie Wołowiny


Najważniejsze informacje dla Was:


  • KIEDY: 14 sierpnia, od około 15:30.
  • GDZIE: Bronów, przy ul. A. Czyża 12 (obok OSP).
  • CO: Pyszne burgery i hot-dogi z Podbeskidzką Wołowiną.
  • DLACZEGO: Bo robią wrażenie i musisz ich spróbować!


Specjalnie dla Was będziemy serwować burgery i hot-dogi na wypasie z naszą szlachetną wołowiną (mięso rasy limousine). To połączenie naprawdę robi wrażenie, musicie go zasmakować!

Psssst. Niedługo pojawimy się też na innych okolicznych imprezach w regionie, śledźcie naszego Facebooka!

Czekamy na Was od godziny około 15:30.

Trochę o nasJesteśmy prywatnym rodzinnym gospodarstwem rolnym. Nasza wołowina pochodzi od krów rasy Limousine, które hodujemy w naszym w gospodarstwie rolnym znajdującym się w Bronowie na Podbeskidziu - stąd też nasza nazwa "Podbeskidzka Wołowina".

Trochę o mięsieLimousine to jedna z najszlachetniejszych odmian bydła rasy mięsnej. Jej mięso posiada wyjątkowy smak oraz wyróżnia się niezwykłą miękkością i kruchością.

Co musisz wiedzieć o naszym mięsie? Naszemu bydłu nie podajemy żadnych antybiotyków, hormonów czy innych niebezpiecznych dla zdrowia dodatków. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze pociechy miały się jak najlepiej, w związku z tym żyją one sobie na wolnym i zielonym wybiegu. I to nie byle jakim wybiegu, bo objętym programem Natura 2000! Wszystkie karmione są pożywnymi paszami, które najpierw wytwarzamy sami w naszym gospodarstwie, dzięki temu mamy pewność, że wraz z pożywieniem dostają to, co najlepsze. Odpowiednie żywienie naszego bydła pozwala na prawidłowy rozwój mięśni i szkieletu, co później przekłada się na wysoką jakość otrzymywanego mięsa.

Trochę o WasJuż w październiku ubiegłego roku sprzedawaliśmy nasze burgery na pikniku charytatywnym i z tego, co wiemy, to bardzo przypadły Wam do gustu. Teraz macie możliwość skosztowania naszych burgerów i hot-dogów jeszcze raz!

Tego możesz jeszcze nie wiedzieć!Jeśli zasmakuje Ci nasza wołowinka, to pamiętaj, że zawsze możesz ją u nas zamówić!
Naszą Podbeskidzką Wołowinę zamówisz na kilka sposobów.Za każdym razem o terminach sprzedaży naszej Podbeskidzkiej Wołowiny informujemy na stronie internetowej, na naszym Facebooku oraz poprzez SMS (jeśli ktoś wyrazi taką chęć).

Na ten moment nie oferujemy wysyłki wołowiny. Swoje zamówienie odbierzesz pod adresem: Bronów, ul. Zarzeczna 4

Do zobaczenia 14 sierpnia w Bronowie!