Wiadomości

  • 23 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 455

Dlaczego tabletki na powiększenie biustu cieszą się dużą popularnością?

Materiał partnera:

Duży, pełny i jędrny biust to marzenie niemal każdej kobiety. W dalszym ciągu najczęściej wykonywanym zabiegiem z zakresu chirurgii estetycznej jest operacyjne wszczepienie implantów piersiowych. Niestety zabieg tego typu jest bardzo kosztowny i niesie ze sobą ryzyko powikłań pooperacyjnych.

Linkhouse


Coraz częściej panie chcące nadać swoim piersiom większej pełności i rozmiaru decydują się na mało inwazyjne zabiegi jak powiększanie piersi własnym tłuszczem czy coraz popularniejsze tabletki na powiększenie biustu na bazie naturalnych składników.

W tym artykule omówimy mechanizm działania tego typu preparatów i to czy mogą one stanowić alternatywę dla zabiegów chirurgicznych. Więcej na temat tabletek na powiększenie biustu można przeczytać w rankingu vesmed gdzie znajduje się porównanie popularnych na rynku preparatów

Jak działają tabletki na powiększenie biustu?W samym założeniu działanie tabletek na większy biust jest bardzo proste. W każdej kapsułce znajdują się wyciągi i ekstrakty roślinne, które wpływają na układ hormonalny. Najczęściej są to zioła, które dostarczają do organizmu roślinnych odpowiedników żeńskich hormonów - fitoestrogenów. 

Fitoestrogeny są bardzo zbliżone do estrogenów jednak nie są obarczone tyloma skutkami ubocznymi co syntetyczne hormony. Często preparaty zawierające fitoestrogeny stosuje się w okresie menopauzy aby złagodzić jej nieprzyjemne objawy jak uderzenia gorąca, bezsenność czy nerwowość. 

Niektóre składniki aktywne tabletek na powiększenie biustu zawierają także zioła, które podnoszą poziom prolaktyny a czasem również progesteronu. Mechanizm ten ma zapewnić wzrost pełności i jędrności biustu podobnie jak ma to miejsce w okresie dojrzewania lub w trakcie stosowania antykoncepcji hormonalnej.

Często występujące w tego typu preparatach składniki to:
  • Czerwona koniczyna
  • Palma sabałowa
  • Czarnuszka
  • Kozieradka pospolita


Tabletki czy operacja plastyczna?Wiele zależy od oczekiwań i tego jak duże powiększenie chce się uzyskać. Operacja plastyczna to gwarancja wzrostu rozmiaru piersi o tyle ile ustalimy z chirurgiem. Oczywiście i w tym wypadku są pewne ograniczenia. U kobiet z małymi piersiami nie da się nagle uzyskać mieczki D, jednak zmiany mogą być naprawdę imponujące.

W przypadku naturalnych tabletek nie ma możliwości określenia o ile uda nam się zwiększyć rozmiar biustu. W przypadku produktów opierających swoje działanie na wzroście hormonów może dojść do zwiększenia obrzmienia biustu. Wówczas piersi wydają się większe i bardziej pełne jednak nie można w tym wypadku oczekiwać wzrostu jak w przypadku ingerencji skalpela.

Plusem tabletek na powiększenie biustu jest natomiast fakt, iż dostępne są one bez recepty. Nie ma również konieczności przechodzenia inwazyjnego zabiegu czy rekonwalescencji tuż po nim.

Decyzje warto podjąć świadomie i dokładnie przemyśleć na jakim efekcie nam zależy i która z metod będzie dla naszego celu odpowiednia. 

Źródło: https://vesmed.pl