czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 24 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 2261

Przebudowa węzła kolejowego: ZKA zamiast dwóch pociągów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa węzła kolejowego "Czechowice-Dziedzice"" podaj

Trwa przebudowa czechowickiego węzła kolejowego, w ramach której przeprowadzana jest modernizacja stacji Czechowice-Dziedzice. W związku z koniecznością doraźnego wstrzymania ruchu na linii kolejowej, Koleje Śląskie wprowadziły zastępczą komunikację autobusową na odcinku Pszczyna - Bielsko-Biała Główna.

Reklama

pociąg, Koleje Śląskie, KŚ
Przebudowa węzła kolejowego: ZKA zamiast dwóch pociągów · fot. Koleje Śląskie


Jak informują Koleje Śląskie, zmieniona organizacja ruchu obowiązuje od nocy z 22 na 23 sierpnia do 25/26 sierpnia i obejmuje pociągi o numerach 94823/2 (22 - 25 sierpnia) oraz 94850/1 (23 - 26 sierpnia).

Zmiany są zawarte w liniowym rozkładzie jazdy, który znajduje się [url=S5-od-12-VI-do-3-IX-2022-stan-na-8-VIII.pdf]tutaj[/url].

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przebudowa węzła kolejowego "Czechowice-Dziedzice"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa węzła kolejowego "Czechowice-Dziedzice"" podaj