Wiadomości

  • 24 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 2217

Osiedle Słoneczne Przedmieście - zamieszkaj w Czechowicach-Dziedzicach!

Artykuł sponsorowany:

Na mapie mieszkaniowej Czechowic-Dziedzic dzieje się wiele dobrego, a wszystko za sprawą dużych inwestycji, które w ostatnich latach rozpoczęła firma Ekobuddom - deweloper z Bielska i Czechowic-Dziedzic. Projekty takie jak Dolina Luizy, Manhattan Residence czy osiedle Słoneczne Przedmieście szybko zaciekawiły, także osoby, które wcześniej nie mieszkały na Podbeskidziu. Zupełnie nas to nie dziwi, gdyż nowo powstające Osiedle Słoneczne Przedmieście to inwestycja, którą warto się zainteresować.

Osiedle Słoneczne Przedmieście - zamieszkaj w Czechowicach-Dziedzicach!
Osiedle Słoneczne Przedmieście - zamieszkaj w Czechowicach-Dziedzicach!


Słoneczne Przedmieście - wyjątkowa inwestycja, wspierająca ekologię.Pracownicy EkoBud Dom nie obiecują, że zamieszkując na osiedlu Słoneczne Przedmieście, zawsze będziesz mógł liczyć na słoneczną aurę, lecz słońce będzie odgrywać tu niezwykle ważną rolę. Zamontowane na dachach panele fotowoltaiczne znacznie wpłyną na domowy budżet przyszłych mieszkańców osiedla, przyczyniając się również do poprawy środowiska w okolicy. W ramach inwestycji powstaje aż 22 domy (każdy o powierzchni 104.52 m²) w zabudowie szeregowej, gdzie każda z rodzin ma dostęp do ogródka. Zieleni nie zabraknie także poza osiedlem, gdyż budynki znajdują się w niewielkiej odległości od natury oraz miejsc rekreacji i odpoczynku.

Dlaczego warto zamieszkać w Czechowicach - Dziedzicach?Czechowice — Dziedzice - bo tam powstaje to wyjątkowe osiedle, ma do zaoferowania naprawdę wiele — bliskość do miejskich aglomeracji, doskonałe połączenie komunikacyjne ze Śląskiem, a co najważniejsze — otoczenie gór, dostęp do ścieżek rowerowych i trekkingowych, czyli wszystko, co z pewnością doceni aktywna i lubiąca naturę rodzina. Miasto, choć niewielkie, wciąż się rozwija i coraz częściej wybierane jest jako nowe miejsce zamieszkania przez osoby, które dotychczas nie mieszkały na Podbeskidziu. Rejon ten może poszczycić się niskim bezrobociem, dobrą jakością życia, co wielokrotnie miało odbicie w sondażach, gdzie Bielsko-Biała, (miasto blisko sąsiadujące z Czechowicami-Dziedzicami), znajdowało się w czołówce najbardziej przyjaznych miejscowości do życia w Polsce.

Jeśli chcesz zamieszkać na Podbeskidziu, koniecznie poznaj szczegóły inwestycji oferowanych przez firmę deweloperską EkoBud Dom, która obecnie realizuje dwa duże projekty w Czechowicach-Dziedzicach. Zapraszamy do kontaktu z konsultantką - https://ekobuddom.pl/.