Reklama

Wiadomości

  • 27 sierpnia 2022
  • 17 września 2022
  • wyświetleń: 4836

Wyjazd do Krynicy-Zdroju w ramach Akademii Pięknego Czasu

Za nami:

Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza na wycieczkę do Krynicy-Zdroju, która odbędzie się w sobotę, 17 września. Wyjazd odbędzie się w ramach Akademii Pięknego Czasu.

Krynica-Zdrój
Krynica-Zdrój · fot. www.krynica-zdroj.pl


Wyjazd z parkingu przy ul. Paderewskiego 3 (przy budynku MBP) o godzinie 6.00. Koszt wyjazdu to 186 zł oraz 176 zł dla osób 60+ i dzieci do 15. roku życia. W cenie: bilety wstępu, przewodnik, autokar, ubezpieczenie. Dodatkowo płatne zwiedzanie Cerkwi św. Michała Archanioła w Polanach (ofiara).

W programie: zwiedzanie Pasieki Barć w Kamiannej wraz z degustacją, Słotwiny - Wieża Widokowa i Ścieżka w koronach drzew (wyjazd i zjazd kolejką), Cerkiew św. Michała Archanioła w Polanach, Krynica-Zdrój (Góra Parkowa, spacer, czas wolny - w czasie wolnym dla chętnych możliwość zwiedzenia Muzeum Nikifora).

Zapisy przyjmowane są w dziale promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach ul. Paderewskiego 3 pokój nr 1.7 (pierwsze piętro) lub pod nr tel. 32 215 30 34 do 14 września.

Opłaty (po wcześniejszym zapisaniu się telefonicznym lub osobistym) biblioteka prosi dokonywać na konto: Miejska Biblioteka Publiczna ul. Paderewskiego 3 43-502 Czechowice-Dziedzice ING Bank Śląski S.A. Oddział w Bielsku-Białej nr rachunku: 89 1050 1070 1000 0024 3308 3363. W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko osoby (osób), za które dokonywana jest opłata z dopiskiem KRYNICA.

Ilość miejsc ograniczona. Zgodnie z regulaminem, pierwszeństwo zapisu mają słuchacze "Akademii Pięknego Czasu". Osoby nie będące słuchaczami Akademii mogą wziąć udział w wyjeździe pod warunkiem dostępności wolnych miejsc. Po 15 września nie będą możliwe jakiekolwiek zmiany na liście uczestników.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych uczestników wyjazdu dostępna jest na stronie http://www.mbp.czechowice-dziedzice.pl.

mp / czecho.pl

źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj