Wiadomości

  • 26 sierpnia 2022
  • 29 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 4306

W Czechowicach-Dziedzicach powstaje nowy klub dziecięcy.

Artykuł sponsorowany:

Już od siedmiu lat nasze Przedszkole wspomaga mieszkańców Gminy Czechowice-Dziedzice i okolic w opiece nad dziećmi w wieku 2,5- 6 lat. Przez ten czas mieliśmy okazję opiekować się podopiecznymi, od tych odważnych i chętnych przygód, do tych wystraszonych i przerażonych koniecznością wkroczenia w nowy etap.

Niepubliczne Przedszkole "Dziecięce Warsztaty"
Niepubliczne Przedszkole "Dziecięce Warsztaty"


Wiemy, że jest to trudny czas nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców, którzy przez konieczność powrotu do pracy, muszą oddać swój skarb w obce ręce. Dzięki doświadczeniu i nowatorskiemu podejściu do adaptacji dziecka, nasze przedszkolaki łatwo i łagodnie przechodzą przez cały proces a opiekunowie ze spokojem mogą poświęcić te kilka godzin na efektywną pracę bez stresu. Coraz częściej zdarza się, że rodzice zobowiązani są do poszukiwania opieki dla dzieci młodszych, i tu zwracają się do nas. Dlatego też, w placówce "Dziecięce Warsztaty", postanowiliśmy otworzyć grupę żłobkową czyli klubik dla dzieci w wieku od 1,5 roku do 3 lat, gdzie dzieci oprócz opieki, w miłej i spokojnej atmosferze będą uczestniczyły w różnych zajęciach dostosowanych do ich wieku i umiejętności. Kwota miesięcznego czesnego wynosi 1300 zł, zawiera już posiłki dla dzieci, opiekę w godz. 7.00. -16.30. oraz zajęcia programowe, jak rytmika czy bajkoterapia.

Dziecięce Warsztaty


Rodzice, którzy nie korzystają z RKO, po uprzednim złożeniu wniosku do ZUS, w ramach Polskiego Ładu mogą skorzystać z dofinansowania pobytu dziecka w klubie dziecięcym w wysokości 400 zł. Dla rodziców, którzy chcieliby, aby dzieci już od najmłodszych lat miały kontakt z rówieśnikami, proponujemy karnety godzinne, które można wykorzystać według potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej http://www.dzieciecewarsztaty.pl lub telefonicznie pod nr tel. 698 786 074.

Niepubliczne Przedszkole "Dziecięce Warsztaty"


Zapraszamy również zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej www.dzieciecewarsztaty.pl oraz na nasz oficjalny fanpage - www.facebook.com/PrzedszkoleDziecieceWarsztaty

Niepubliczne Przedszkole "Dziecięce Warsztaty"


  • Czechowice-Dziedzice
  • ul. Tetmajera 18,


Niepubliczne Przedszkole "Dziecięce Warsztaty"
Niepubliczne Przedszkole "Dziecięce Warsztaty"