czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 22 listopada 2007
  • wyświetleń: 864

Kto najlepiej ''ocalił od zapomnienia''?

Gminna Biblioteka Publiczna w Bestwinie zaprasza w środę 28 listopada na wieczorek "Fotografia i dygitalizacja". Spotkanie odbędzie się w czytelni o godzinie 17.00.

Reklama

Zobaczymy między innymi wernisaż "Od kopisty do cyfrowego dokumentu elektronicznego" oraz nagrodzoną przez Królewskie Towarzystwo Fotograficzne w Wielkiej Brytanii prezentację multimedialną Landskapistów. Na wszystkich czeka też słodki andrzejkowy upominek.

Poznamy również wyniki i laureatów VII Konkursu Fotograficznego "Ocalić od zapomnienia". O tym do kogo trafi główna nagroda zdecyduje jury w osobach: Aliny Macher (Starostwo Powiatowe, red. "Mój Powiat"), Mieczysława Wielomskiego (artysta fotografik, laureat ponad setki nagród m.in. Ministerstwa Kultury i Sztuki), Elżbieta i Krzysztof Jagodowie z Janowic (artyści, popularyzatorzy malarstwa i fotografii).

aka / czecho.pl

Źródło: GBP Bestwina

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.