Wiadomości

  • 30 sierpnia 2022
  • 22 września 2022
  • wyświetleń: 2129

Stratega Rozwoju Gminy do 2030 roku. Trwają konsultacje

Za nami:

Od 29 sierpnia do 3 października przeprowadzane są konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Gminy Czechowice-Dziedzice do 2030 roku.

Czechowice,CzechowiceDziedzice,Centrum,LoveCzecho,LoveSilesia,fotodnia,instagram
Stratega Rozwoju Gminy do 2030 roku. Trwają konsultacje · fot. czecho.pl


- Przedmiotem konsultacji społecznych jest projekt dokumentu Strategia Rozwoju Gminy Czechowice-Dziedzice do 2030 roku, w którym wskazano m.in. wizję Gminy Czechowice-Dziedzice w 2030 roku, misję, cele strategiczne i operacyjne wraz kierunkami działań podejmowanych dla osiągnięcia tych celów. Celem konsultacji jest umożliwienie sąsiednim gminom (Bielsko-Biała, Bestwina, Chybie, Goczałkowice-Zdrój, Jasienica, Pszczyna) i ich związkom, lokalnymi partnerom społecznym i gospodarczym, mieszkańcom gminy oraz Dyrektorowi Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach złożenia uwag dotyczących projektu dokumentu Strategia Rozwoju Gminy Czechowice-Dziedzice do 2030 roku - informuje czechowicki Urząd Miejski.

Konsultacje są przeprowadzane poprzez przyjmowanie uwag sąsiednich gmin i ich związków, lokalnych partnerów społecznych i gospodarczych, mieszkańców gminy oraz Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach z wykorzystaniem formularza zgłaszania uwag zamieszczonego na stronie internetowej Gminy.

Dokument wraz z formularzem zgłaszania uwag jest udostępniony w wersji elektronicznej na stronie Biuletynu Informacji Publicznej - tutaj.

Wypełniony formularz zgłaszania uwag może być przesłany w terminie od 29 sierpnia do 3 października:
  • pocztą tradycyjną z dopiskiem: Konsultacje projektu Strategii Rozwoju Gminy Czechowice-Dziedzice do 2030 roku na adres: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice,
  • na adres mailowy: rozwoj@um.czechowice-dziedzice.pl,
  • na Elektroniczną Skrzynkę Podawczą Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach: /umczdz/SkrytkaESP.


Komórką merytoryczną koordynującą przebieg konsultacji społecznych i udzielającą wyjaśnień jest Wydział Strategii i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.