czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 22 listopada 2007
  • wyświetleń: 1297

Barbara wybrała zarząd dla osiedla

W poniedziałek 19 listopada, w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Węglowej, odbyło się zebranie wyborcze w Osiedlu „Barbara”. Na zebranie przybyło 40 mieszkańców Osiedla oraz przedstawiciele samorządu m.in. burmistrz Marian Błachut oraz radni: Łukasz Dobucki, Jerzy Durajczyk, Franciszek Foltyn, a także radny powiatowy Tadeusz Sroka. Na zebraniu wyborczym gościli również - Alicja Wróbel i Mirosław Lis z zarządu sąsiadującego Osiedla „Renardowice”.

Reklama

Mieszkańcy Osiedla „Barbara” zaproponowali dwóch kandydatów na swojego przewodniczącego: Andrzeja Maja oraz Leszka Pawlusa. Po podliczeniu głosów przez Komisję Skrutacyjną okazało się, że najwięcej głosów otrzymał Andrzej Maj, który tym samym został przewodniczącym Osiedla „Barbara”. Do zarządu Osiedla weszli: Edeltruda Burejza, Zdzisław Goleń, Teofil Janusz, Adam Musiał, Leszek Pawlus oraz Mieczysław Puchała.

W listopadzie odbędą się jeszcze dwa Ogólne Zebrania Mieszkańców dla przeprowadzenia wyborów zarządu w:

Osiedle „Czechowice Górne - 29 listopada 2007 r. o godz. 17.00 w budynku „Agronomówki” w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Mazańcowickiej.

Osiedle „Północ” 30 listopada 2007 r. o godz. 1730 w Szkole Podstawowej Nr 7 w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Szkolnej 6.

UM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.