Wiadomości

  • 16 września 2022
  • 19 września 2022
  • wyświetleń: 1321

5% rabatu na bilety Kolei Śląskich zakupione przez internet

Kupujący bilety jednorazowe lub okresowe mogą liczyć na 5% zniżki w przypadku, kiedy zakupią je poprzez stron internetową przewoźnika lub poprzez aplikację e-podróżnik. To zachęta dla pasażerów do jak najczęstszego kupowania biletów online, które "stanowią bardziej komfortowy, ekologiczny i ekonomiczny zamiennik biletu tradycyjnego".

Dzień Bez Samochodu - w pociągach KŚ można otrzymać gadżety
fot. Koleje Śląskie


Korzystając z wyszukiwarki, dostępnej bezpośrednio na stronie głównej http://www.kolejeslaskie.pl osoba planująca podróż - bez wychodzenia z domu i stania w kolejce - może szybko nabyć bilet jednorazowy standardowy oraz w wersji "tam i z powrotem". W wersji online jest też dostępny szeroki wybór biletów okresowych: 5-dniowy, miesięczny, czy miesięczny na przewóz roweru. Pasażer ma do dyspozycji te same ulgi i oferty promocyjne, co w kasie oraz ma zapewniony wygodny i bezpieczny sposób płatności: przelewem online, blikiem lub kartą.

Podróżny otrzymuje elektroniczny bilet na swój adres e-mail - dzięki temu bilet jest łatwo dostępny w telefonie (czy innym urządzeniu mobilnym), a jego sprawdzenie trwa dosłownie sekundy.

- Zakupy realizowane bezpośrednio na stronie kolejeslaskie.pl w oparciu o naszą platformę sprzedażową umożliwiają planowanie podróży nie tylko na terenie obsługiwanym przez Koleje Śląskie. Nasz system umożliwia wyszukanie połączeń z dowolną liczbą przesiadek i zakup w jednej transakcji połączenia kolejowo-autobusowego. W ten sposób wsiadając do pociągu na Śląsku można dotrzeć w góry, na Mazury czy w dowolne miejsce w Polsce - zapewnia Tomasz Hajnos, wiceprezes zarządu Teroplan S.A., właściciela systemu do planowania podróży e-podróżnik.pl.

- Chcemy, by nasi podróżni jak najczęściej korzystali z biletów elektronicznych. To doskonała metoda szybkiej rezerwacji i bezpiecznego zakupu biletu - mówi Patrycja Tomaszczyk, rzecznik prasowy Kolei Śląskich. - A wrześniowa promocja w systemie e-podróżnik to doskonała okazja, by poznać wszystkie zalety biletu mobilnego i... zacząć z niego korzystać regularnie - zachęca rzecznik.'

Użytkownicy na http://www.kolejeslaskie.pl mają dostęp do pełnej oferty Kolei Śląskich. Ceny na stronie są dokładnie te same jak w kasie. A we wrześniu - dzięki współpracy ze spółką Teroplan SA - nawet tańsze.

W jaki sposób skorzystać ze zniżki 5% w zakupach online? To bardzo proste! Wystarczy, że pasażer, w trakcie kupowania biletu, w "kroku" Podsumowanie, wprowadzi kod rabatowy: SLASKI-E-PODROZNIK. Ważne! Obniżka jest dostępna dla wszystkich osób, którzy chcą podróżować Kolejami Śląskimi i zdecydują się na rezerwację online na stronie głównej http://www.kolejeslaskie.pl

- Kod rabatowy jest ważny do końca września 2022 roku lub do wyczerpania promocyjnej puli biletów. Koleje Śląskie sp. z o.o. wspólnie z Teroplan SA umożliwią przejazd z 5% rabatem 5000 podróżnym - informują Koleje Śląskie.

Regulamin: Regulamin Kody Rabatowe Koleje Śląskie

mp / czecho.pl

źródło: Koleje Śląskie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.