Wiadomości

  • 19 września 2022
  • 21 września 2022
  • wyświetleń: 1321

Bezpłatne porady prawne w biurze poselsko-senatorskim

Za nami:

Mieszkańcy miasta i gminy Czechowice-Dziedzice ponownie będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad prawnych w biurze poselsko-senatorskim Mirosławy Nykiel Posłanki na Sejm RP oraz Agnieszki Gorgoń-Komor Senator RP.

porady prawne
fot. Pixabay


Prawnik Maciej Sobkowski ponownie będzie do dyspozycji mieszkańców w środę, 21 września w godzinach od 17.00 do 18.30 w lokalu przy placu Wolności 2a. Biuro jest dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

- Cykliczne nieodpłatne porady prawne zapoczątkowane wraz z otwarciem biura poselsko-senatorskiego cieszą się od początku olbrzymim zainteresowaniem wśród mieszkańców Czechowic-Dziedzic i okolic.
To pomoc w sprawach problemów lokalowych i z zadłużeniem, a także związana z aspektami z pogranicza sfery społeczno-politycznej lub prawa pracy
- zauważa Beata Anna Łukowicz, Przewodnicząca Koła powiatowego nr 1 z Biuro siedziby Platformy Obywatelskiej RP w powiecie bielskim.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.