czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 listopada 2007
  • wyświetleń: 1215

Zima wróciła na drogi województwa

Zima wróciła. Na terenie całego województwa występują bardzo trudne warunki drogowe - informuje Centrum Zarządzania Kryzysowego wojewody śląskiego.

Reklama

Drogi krajowe, wojewódzkie są czarne, mokre i przejezdne. W niektórych miejscach pokryte są śniegiem i błotem pośniegowym. Wg. CZK szczególne utrudnienia występowały na drogach górskich w powiecie: żywieckim, cieszyńskim i bielskim. Również na DK-81 Wisła -Mikołów, DK-69 Żywiec- Bielsko Biała, DK-1 na trasie Bielsko Biała -Cieszyn i na DK- 1 w rejonie powiatu mikołowskiego.

Jak informuje śląska policja w ciągu minionej doby na drogach naszego województwa doszło 11 wypadków i aż 249 kolizji. Zginęła 1 osoba, a 15 zostało rannych.
Do śmiertelnego wypadku doszło w Mikołowie. Na ul. Pszczyńskiej, kierujący żukiem stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało ze skarpy i dachowało. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł 38-letni kierowca, 28-letni pasażer podczas dachowania wypadł z kabiny nie odnosząc żadnych obrażeń. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do panującyh warunków atmosferycznych.

Dzisiaj o godz. 5.50 na DK-1 w Tychach samochód ciężarowy wjechał do rowu. Krajowa jedynka zablokowana była do godziny 7.00. Policja zorganizowała objazdy przez Czułów.

Radio Express

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.