Wiadomości

  • 24 września 2022
  • 16 października 2022
  • wyświetleń: 43907

Powstała nowa część CH Stara Kablownia - SK Park

Trzy sklepy dużych sieci handlowych - Dealz, Media Expert i Action - pojawiły się w nowej części Centrum Handlowego Stara Kablownia. Otwarcie poszczególnych obiektów nowego SK Park nastąpiło w trzech terminach.

SK Park - nowa część CH Stara Kablownia - 23.09.2022
Budowa SK Park - nowej część CH Stara Kablownia - 23.09.2022 · fot. CH Stara Kablownia


Jak poinformowano portal czecho.pl w CH Stara Kablownia, udostępnienie nowej części kompleksu handlowego "SK Park" zaplanowane było w trzech częściach. Sklep Dealz został otwarty w sobotę, 1 października o godzinie 9.00. Z kolei udostępnienie sklepu Action odbyło się 8 października, a Media Expert - 13 października (sklep został przeniesiony z głównego pasażu CH Stara Kablownia).

SK Park - nowa część CH Stara Kablownia
Budowa SK Park - nowej część CH Stara Kablownia · fot. CH Stara Kablownia


Budowa nowej części CH Stara Kablownia rozpoczęła się w połowie grudnia ubiegłego roku. Jej łączna powierzchnia to 2000 m2. Warto dodać, że zostanie do niej przeniesiony sklep Media Expert, który do tej pory znajdował się w pasażu głównym "Starej Kablowni".

Budowa CH "Stara Kablownia" - kwiecień 2013 · fot. Grzegorz Słowiński / starakablownia.pl


CH Stara Kablownia zostało otwarte w 2013 roku. Budowę obiektu rozpoczęto we wrześniu 2012 roku na terenach byłej Śląskiej Fabryki Kabli założonej w 1927 roku. Jego obecna powierzchnia użytkowa wynosi około 19 tysięcy metrów kwadratowych.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.