Wiadomości

  • 4 października 2022
  • 10 października 2022
  • wyświetleń: 1380

Spotkanie konsultacyjne na temat Strategii Rozwoju Lokalnego

Za nami:

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Ziemia Bielska" zaprasza na otwarte spotkanie konsultacyjne dotyczące opracowywanej Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2023-2027. Spotkanie odbędzie w poniedziałek, 10 października w godzinach od 18.00 do 20.00 w sali OSP w Zabrzegu.

konferencja, szkolenie,wybory, zebranie, spotkanie
Spotkanie konsultacyjne na temat Strategii Rozwoju Lokalnego · fot. sxc.hu


- Jesteśmy przekonani, że głos mieszkańców naszego obszaru, lokalnych liderów, członków i sympatyków naszej LGD, przedsiębiorców, samorządowców, wnioskodawców, przedstawicieli organizacji pozarządowych jest szczególnie ważny, aby cele, jakie sobie wytyczymy i działania, które zaplanujemy, pokrywały się z rzeczywistymi potrzebami lokalnymi i mogły skutecznie przyczynić się do rozwoju oraz właściwego wykorzystania istniejącego potencjału i zasobów - informuje LGD "Ziemia Bielska".

- Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu oraz śledzenia aktualnych informacji na http://www.ziemiabielska.pl i http://www.facebook.com/ziemia.bielska, mając na uwadze, że wszyscy mamy wpływ. Razem tworzymy miejsce, w którym żyjemy - zaprasza Lokalna Grupa Działania "Ziemia Bielska".

mp / czecho.pl

źródło: LGD "Ziemia Bielska"

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.