Wiadomości

  • 24 września 2022
  • 28 września 2022
  • wyświetleń: 1198

Dzień Chłopaka: dziewczyno zafunduj mu godzinę ostrej jazdy!

Artykuł sponsorowany:

DM Racing Simulators w Jaworzu - to miejsce, gdzie miłośnicy gier wyścigowych odnajdą to czego szukają. Do dyspozycji są dwa super nowoczesne symulatory gier o wartości ponad 180 tysięcy złotych każdy. Urządzenia w sposób rzeczywisty oddają wrażenia z jazdy samochodem wyścigowym. W najbliższy piątek Dzień Chłopaka. To doskonały pretekst, by dziewczyny swoim ukochanym zafundowały voucher na zabawę w DM Racing Simulators.

DM Racing Simulators
fot. Marek Ogrodzki


Obiekt został otwarty początkiem lipca bieżącego roku i cieszy się porą popularnością wśród fanów gier samochodowych. Zdarzali się klienci, którzy przyjechali do Jaworza z drugiego końca Polski. - Ostatnio przyjechał pan z synem. Na miejscu okazało się, że są z Białegostoku. Wsiedli wczesnym rankiem w samochód i przyjechali pograć kilka godzin. Potem pojechali prosto do domu. Byliśmy mocno i pozytywnie zaskoczeni. - mówi Dominik, współwłaściciel DM Racing Simulators. - Mieszkańcy Podbeskidzia mają takie atrakcje na miejscu, nie trzeba jechać na Podlasie. Wystarczy wpaść do nas - dodaje Dominik.

DM Racing Simulators
fot. Marek Ogrodzki


W piątek, 30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka. Choć święto nie funkcjonuje w kalendarzu jako oficjalna uroczystość, to jest celebrowane, głównie przez młode osoby. To świetna okazja żeby drugiej połówce sprawić prezent w przejazdu na symulatorze w DM Racing Simulators.

Rezerwacje i szczegóły znajdziecie tutaj.beRDrG-c
fot. mat. prasowe