Wiadomości

 • 29 września 2022
 • wyświetleń: 591

Co daje olejek do brody

Materiał partnera:

Brody są teraz bardzo modne, zwłaszcza gdy na horyzoncie pojawiają się chłodniejsze dni. I choć wiele osób może myśleć, że brody są tylko dla wyluzowanych mężczyzn, nie ma powodu, dla którego nie możesz mieć jej także Ty! W tym artykule dowiemy się, czym jest olejek do brody i jak go używać, a także poznamy niektóre z jego zalet. Uzbrojony w tę wiedzę, wyrusz w drogę i dodaj trochę radości i życia do swojego wyglądu! Chcesz się dowiedzieć, co daje olejek do brody? Czytaj dalej!

Linkhouse


Czym jest olejek do brody?Olejek do brody jest całkowicie naturalnym i organicznym produktem. Stosuje się go jako środek pielęgnacyjny, dzięki któremu broda jest zdrowa i wygląda na wypielęgnowaną. Jest to również świetny produkt do odżywiania, nadaje zarostowi gęstości i objętości.

Można go stosować wyłącznie na suchą brodę. Najlepiej aby była wcześniej dobrze umyta, na przykład z zastosowaniem naszego produktu żelu 3w1 L'Oréal Paris Men Expert. Idealnie nadaje się on do usuwania ze wszystkich zanieczyszczeń i resztek innych produktów wcześniej nałożonych na brodę.

Aby użyć olejku do brody, wystarczy nałożyć kilka kropel na dłoń i wetrzeć w brodę lekko wgniatając we włosy.

Korzyści ze stosowania olejków:
 • Nawilża włosy a także skórę. To jedna z najważniejszych właściwości, jaką posiada olejek do pielęgnacji brody. Wiele problemów z włosami, wynika z faktu, że skóra pod nimi jest bardzo przesuszona, a wtedy jest narażona na uszkodzenia mechaniczne.
 • Pomaga w układaniu się włosów co jest ważne przy jej stylizacji. Zarost ma przeważnie grube włosy i ułożenie ich nie zawsze jest proste, ponieważ włosy rosną w różnych kierunkach. Dlatego należy odpowiednio często je wyrównywać i przycinać. Olejek do brody sprawi, że włosy będą się układały znacznie łatwiej.
 • Produkt ten może pomóc Ci pozbyć się z włosów nieprzyjemnych zapachów. Włosy bardzo łatwo przesiąkają różnymi nieprzyjemnymi zapachami na przykład dymu tytoniowego. Zastosowanie olejku pomaga tego uniknąć.
 • Jest także doskonały do zabezpieczenia włosa, który narażony jest na wiele czynników, które mogą go uszkodzić. Jest to na przykład pył, kurz, zanieczyszczenia w powietrzu, mocne promienie słoneczne albo gorące powietrze suszarki.


Jak używać olejku do brody?Jeśli jesteś jak większość mężczyzn, prawdopodobnie masz brodę. A jeśli ją masz, to wiesz co daje olejek do brody i jak ważnym jest produktem w jej pielęgnacji. Oto kilka rzeczy, które warto wiedzieć o używaniu olejku do brody:
 • Najpierw dokładnie umyj brodę, stosując odpowiedni produkt, taki jak Loreal Barber Club olejek. Stosując tylko profesjonalne kosmetyki do zarostu, możesz mieć pewność, że Twoja broda otrzyma te składniki, których potrzebuje.
 • W kolejnym kroku wyczesz brodę przy użyciu kartacza. Spowoduje to jej szybsze wyschnięcie i włosy nie będą się plątać.
 • Upewnij się, że Twoja broda jest już sucha i przystąp do nałożenia. W tym celu odmierz na dłoń parę kropel Loreal barber club i rozetrzyj palcami. Dzięki temu rozgrzeje się i będzie łatwiejszy w nakładaniu.
 • Zacznij jego nakładanie od dołu. Ugniataj delikatnie przesuwając dłońmi w kierunku szyi i podbródka.
 • Możesz powtórzyć aplikację jeszcze raz, jeśli włosy tego potrzebują.
 • W ostatniej kolejności ponowne użyj szczotki do brody. Pomoże to nadać włosom ostateczny kształt.


Podsumowanie

Wiele osób zastanawia się, co daje olejek do brody i jak go używać. Cóż, w tym artykule powiedzieliśmy Ci wszystko o korzyściach płynących z używania tego produktu, a także o ty jak go używać. Stosuj się do tych wskazówek, aby Twoja broda czuła się świetnie przez cały dzień!